Званично: Џеко не игра против Израела!

Босанскохерцеговачки нападач, Един Џеко, паузираће неколико седмица због повреде.

Фудбал 10.11.2014 | 19:35
Званично: Џеко не игра против Израела!

Џеко се повриједио само три минута након што је ушао у игру у утакмици Манчестер Ситија и QПР-а (2:2). Дијамантова повреда дошла је у најгоре могуће вријеме пошто смо раније остали и без Ведада Ибишевића.

Џеко има руптуру мишића десне ноге. Ријеч је о озбиљнијој повреди. Након ултразвучног прегледа, установљено је да наш најбољи стријелац мора паузирати 20-ак дана.

„Повреда је јако озбиљна и захтијева одређено вријеме опоравка које је, нажалост, у колизији са могућношћу брзог повратка на терен", преноси изјаву доктора Реуфа Карабега службена страница ФС БиХ.

То значи да без правог нападача играмо у недјељу против Израела у Хаифи једну од најважнијих утакмица у квалификацијама за Европско првенство у Француској 2016. године.

Осим Џека, повријеђени су и Авдија Вршајевић, те Тино Свен Сушић, чији су насутпи под великим знаком питања.

„Изузетно ми је тешко што нећу играти овај меч, поготово јер сам имао добар осјећај. Међутим, повреда је дошла у најнезгоднијем тренутку и морам се помирити с тим. Вјерујем у екипу, јер знам да посједујемо квалитет да остваримо добар резултат у Хаифи”, казао је капитен Џеко за нфсбих.ба, додавши:

“Недостаје нас неколико, али играчима који су ту треба дати подршку и вјеровати у њих. Пожељећу им срећу и заједно са нашим фановима, навијати да нас обрадују добрим резултатом, иако смо сви свјесни да нас, играо ја или не, очекује тежак меч".

Коментари / 6

Оставите коментар
Name

Борис БЛ

10.11.2014 18:36

И то ме заболе ... Ево насикирао сам се

ОДГОВОРИТЕ
Name

бијељина

10.11.2014 20:28

Ау сто се потресох! Брига ме и за Дзека и за БиХ!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Санса за друге

10.11.2014 20:35

Знам да ово мозе звуцат глупо, али нека и други добију сансу у репрезентацији.

ОДГОВОРИТЕ
Name

зути

10.11.2014 23:27

Ови кажу заболиме за Џека, млатите празне приче. Мој народе не мрзите друге и другачије живите. Живот је кратак

ОДГОВОРИТЕ
Name

РЕ Борис БЛ

11.11.2014 09:23

Мене кад несто не "заболе" ту и не коментарисем :)

ОДГОВОРИТЕ
Name

Доријан Греј

11.11.2014 09:32

Дзеко је најбољи играц Босне!!

ОДГОВОРИТЕ