Тежак пораз Партизана од Меге!

Кошаркаши Мега Визуре убедљиво су славили против Партизана са 80:54 у пријатељској утакмици у Сремској Митровици.

Кошарка 09.09.2014 | 22:16

Изабраници Дејана Милојевића су контролисали резултат током целог меча, али су одлучујућу предност направили у последњој четвртини.

‘Црно-бели’ су у том дуелу играли без Миленка Тепића, Николе Милутинова и Драгана Милосављевића, а у последњих осам минута су постигли само два поена. Ту четвртину Мега је добила са 24:6.

Најбољи у победи Мега Визуре био је Никола Јокић са 19 поена и седам скокова, Ненад Миљеновић је додао поен мање, уз десет асистенција и шест скокова. Двоцифрени учинак имали су и Данило Николић са 13 поена и шест скокова, и Немања Крстић са десет поена.

Код Партизана, истакао се Немања Безбрадица са 15 поена и пет скокова, док је Петар Торлак додао осам поена. У тиму Партизана био је и Лука Богдановић, који тренира са ‘црно-белима’, који је утакмицу завршио са шест поена.