Бањалука: Жена погинула на стајалишту
Једна особа је погинула, а једна тешко повријеђена у саобраћајној несрећи која се догодила данас на магистралном путу Бањалука - Приједор, у мјесту Пријаковци.
Република Српска 27.08.2014 | 20:32
Незванично, до несреће је дошло када је возач аутомобила пежо 207, идући из правца Бањалуке, прешао у супротну траку и налетио на камион "Шкорић транса" из Лакташа, а који је ишао из Приједора, те га ударио у лијеву страну.
Горан Наранчић, возач камиона, покушавајући да избјегне судар, улетио је у аутобуско стајалиште и том приликом усмртио старију жену, чији идентитет до закључења овог броја "Независних" није био познат.
Оба возила слетјела су с пута, а повријеђени шофер пежоа, чији идентит такође нисмо успјели сазнати, превезен је у болницу у Бањалуци. Како сазнајемо, задобио је тешке тјелесне повреде.
Да се ради о стравичној несрећи потврђује и чињеница да су повријеђеног возача пежоа
морали извлачити ватрогасци из аута.
И на камиону је причињена велика штета, а од силине удара "покосио" је и кућицу која стоји на аутобуском стајалишту.
Мјештани Пријаковаца шокирани стравичним призором кажу да је избјегнута још већа трагедија, с обзиром на то да је на само неколико минута прије на том истом аутобуском стајалишту стајало десетак дјеце.
"Само што су дјеца ушла у аутобус, десила се ова несрећа. Познавао сам несрећну жену из виђења, она је из Трна, а у Пријаковце је долазила да служи деду Ђуру и на тај начин се прехрањивала", прича мјештанин, који није желио да му наводимо име.
Коментари / 0
Оставите коментар