ЈСЛ - 3. коло

Фудбалери Партизана уписали су и трећи тријумф у новој сезони, пошто су на домаћем терену били бољи од екипе Доњег Срема у трећем колу ЈСЛ 3:0 (1:0).

Фудбал 25.08.2014 | 16:45

После трећег кола, вечити ривали су једине две екипе са максималним учинком, с тим да Партизан има бољу гол-разлику.

У првих 45 минута нисмо видели превише фудбала, али је Партизан успео да стигне до предности голом Шкулетића са пенала у првом минуту надокнаде. Црно-бели су наставили са нападима, Лазовић је дуплирао предност, а Марковић поставио коначан резултат.

С друге стране, Доњи Срем је после гостовања у Хумској остао на три освојена бода, а овај меч би требало да буде опроштајни за Војислава Станковића и Николу Дринчића од навијача.

Станковић је већ договорио трансфер у италијански Палермо, док се очекује да Дринчић каријеру настави код Александра Станојевића у Израелу, мада је то тренер Партизана Марко Николић демантовао.

Њихови најављени одласци из клуба очекују се након реванша плеј-офа Лиге Европе са Нефчијем у четвртак у Бакуу.

Екипу вицешампиона Србије предводио је с клупе Звонко Варга, због суспрензије Марка Николића, после инцидената на полувремену меча у Нишу у прошлом колу.

Меч у Хумској, пред око 4.500 гледалаца, имао је занимљиву увертиру, јер су се навијачи Партизана ујединили после неколико година, па су против Доњег Срема први пут заједничким снагама бодрили свој тим.