Митровић за побједу Андерлехта

Српски репрезентативац Александар Митровић голом и асистенцијом учествовао је у победи Андерлехта над Мускроном, од 3:1.

Фудбал 28.07.2014 | 11:15

Некадашњи фудбалер Партизана је одиграо целу утакмицу за белгијски тим, а у стрелце се уписао у 75. минуту, после асистенције Тијелманса.

У том тренутку донео је вођство својој екипи, пошто је резултат пре тога био нерешен (1:1), а победу Андерлехта потврдио је Матијас Суарес у 80. минуту, после додавања Митровића.

Тренер екипе из Брисела Бесник Хаси пружио је шансу и другом српском фудбалеру, Лука Миливојевић је одиграо последњих двадесетак минута утакмице.

Добар старт Срба у белгијском шампионату употпунио је тријумф Мехелена над Генком, у ком су учествовала тројица српских фудбалера, као и тренер Александар Јанковић.