Руски Супер-куп екипи ЦСКА!

Фудбалери московског ЦСКА освојили су Суперкуп Русије победом над Ростовом са 3:1, а један од голова постигао је Зоран Тошић.

Фудбал 27.07.2014 | 11:26

Репрезентативац Србије је мрежу противника затресао у 74. минуту, чиме је донео поптуни преокрет јер је Ростов водио после првих 45. минута.

Екипа коју предводи црногорски стручњак Миодраг Божовић повела је у 37. минуту преко Хрвоја Милића, изједначио је Понтус Вернблом у 56, а после два црвена картона фудбалера Ростова голове су постигли Тошић И Сејду Зумбија.

Гаџан и Канга су пре времена завршили мечеве, добили су по два жута картона и то у размаку од свега десет минута.

Московски клуб је освојио шести Суперкуп у историји, а прошле сезоне је тријумфовао у и домаћем првенству.