Ђорђевић засад сјајан у Лацију!

Српски репрезентативац Филип Ђорђевић наставио је сјајну голгетерску серију у Лацију, у победи против Барија од 3:2 постигао је два гола.

Фудбал 25.07.2014 | 13:09

Доскорашњи фудбалер Нанта се уписао у стрелце у 26. и 48. минуту утакмице, а од доласка у римски клуб одиграо је четири меча и забележио седам голова.

Ђорђевић је имао још неколико добрих прилика да побољша свој голгетерски учинак, а у другом полувремену меча задобио је и лакшу повреду.

Посебно је занимљив начин на који је постигао други погодак, голман Барија је додавање свог дефанзивца пропустио, није видео да му се Ђорђевић налази иза леђа, па је српски фудбалер без већих проблема спровео лопту у мрежу.

Некадашњи играч Црвене звезде је овога лета стигао у Лацио, као слободан играч, пошто му је истекао уговор са Нантом.