Митровићев гол, Андерлехтов трофеј!
Српски репрезентативац Александар Митровић нову сезону почео је голом у тријумфу Андерлехта у Суперкупу Белгије.
Фудбал 21.07.2014 | 12:15
Андерлехт је до првог трофеја у сезони стигао победом над Локереном са 2:1 (1:0) у Бриселу.
Митровић је донео предност шампиону у 29. минуту, али је у 73. изједначио Харбауи. Андерлехт до трофеја стиже аутоголом Одоија у надокнади времена.
Српски репрезентативац, кога је тренер Андерлехта на почетку припрема критиковао због вишка килограма, играо је до полувремена када га је заменио Марио Суарес.
У првој поставио био је и други Србин Лука Миливојевић, који је одиграо цео меч. С друге стране, на клупи Локерена је остао 35-годишњи голман Југослав Лазић.
Нова сезона у шампионату Белгије почиње 25. јула дуелом Стандарда и Спортинг Шарлроа у Лијежу, а Андерлехт одбрану титуле почиње на свом терену против повратника у елиту Мускрона два дана касније.
Коментари / 0
Оставите коментар