Џеко: Судија нас избацио!

Репрезентативац Босне и Херцеговине Един Џеко оценио је да је његов тим због срамотног суђења изгубио од Нигерије и тако завршио такмичење на Мундијалу.

Фудбал 22.06.2014 | 13:41
Џеко: Судија нас избацио!

Нигерија је у мечу другог кола на Светском првенству победила БиХ са 1:0 и тако елиминисала Џека и његове саиграче из Бразила.

Главни судија меча Новозеланђанин Питер О’Лири и његов помоћни арбитар поништили су гол који је Џеко постигао у првом полувренену свирајући непостојећи офсајд. Поновни снимак показао је да је Џеко дао регуларан гол.

Недуго после те спорне ситуације Питер Одемвинге постигао је погодак, чиме је запечатио судбину БиХ која ће у среду играти последњу утакмицу против Ирана, која за њу нема резултатски значај.

„На овој утакмици се догодио судија. Идемо кући тужни јер би и судија такође требало да напусти Мундијал, с обзиром на то да је променио резултат, утицао на утакмицу и због тога смо изгубили“, рекао је Џеко, али је додао да је Нигерија, без обзира на грешке судија, добро играла.

Коментари / 0

Оставите коментар