Лига шампиона: Лоше вече за Видића и Митровића

Убедљива победа Бајерна у Манчестеру и нови реми Јувентуса обележили су мечеве другог кола Лиге шампиона који су се играли у среду.

Република Српска 03.10.2013 | 08:10
Убедљива победа Бајерна у Манчестеру и нови реми Јувентуса обележили су мечеве другог кола Лиге шампиона који су се играли у среду. Шампион је са 3:1 прегазио Сити, док је Јувентус играо 2:2 са Галатасарајем. Убедљив је био и Пари Сен Жермен са 3:0 над Бенфиком. Вече је обележио Костас Митроглу хет-триком у Бриселу за победу Олимпијакоса 3:0, док је Реал Мадрид са 4:0 надиграо Копенхаген. Шахтјор и Јунајтед су играли 1:1. Изједначујућем голу за домаће претходила је грешка одбране, овај пут гостујуће. Немања Видић је очајно интервенисао после центаршута са десне стране, а Тајсон искористио поклон Србина и „закуцао“ лопту у мрежу. Бајер је добио Реал Сосиједад 2:1, док је Зоран Тошић носио ЦСКА до 3:2 над Викторијом. У првој постави тима из Лисабона играла су тројица Срба, Немања Матић, Љубомир Фејса и Филип Ђуричић. Лазар Марковић је на полувремену заменио Ђуричића, док је од 66. заиграо и Миралем Сулејмани. Александар Митровић се вратио у тим Андерлехта и стартну поставу, али је промашио пенал у 24. минуту. Лука Миливојевић није заиграо у Бриселу. Александар Коларов није био ни резерва у Ситију, што ће се скоро сигурно већ за викенд променити, док се Матија Настасић није прославио против Бајерна.