Фудбалери Звезде поразом завршили припреме

Фудбалери Црвене звезде изгубили су данас у Кршком од екипе украјинског прволигаша Иличевеца са 2:0, у трећој, последњој контролној утакмици током припрема у Словенији.

Република Српска 02.07.2013 | 22:32
Фудбалери Црвене звезде изгубили су данас у Кршком од екипе украјинског прволигаша Иличевеца са 2:0, у трећој, последњој контролној утакмици током припрема у Словенији.Стрелци су били Мишнов у 52. и Таргамадзе у 53. минуту из пенала. Црвено-бели су претходно победили словеначке тимове Крку (1:0) и Домжале (2:0). Била је ово најслабија партија Црвене звезде у досадашњем делу припрема, а меч је одлучен у само два минута након грешака одбране српског вицешампиона. Тренер Славиша Стојановић на данашњој утакмици извео је састав Весић, Вешовић, Крнета, Маринковић, Мијаиловић, Милијаш, Миливојевић, Ожеговић, Пато, Дауда и Ракић, а играли су још Михајловић, Мудрински, Милуновић, Савићевић, Мирић, Ðуричковић, Младеновић и Лазић. Експедиција црвено-белих у касним вечерњим сатима враћа се у Београд, а након кратког одмора следи учешће на турниру у Швајцарској.