Policija saopštila: Žena skočila u Vrbas, spasili je građani
Žena koja je danas skočila sa Gradskog mosta u Banjaluci spasena je zahvaljujući brzoj reakciji građana koji su se zatekli u blizini i pružili joj prvu pomoć do dolaska Hitne pomoći.
Republika Srpska 27.06.2026 | 21:52
Rečeno je to Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
(Srna)

Komentari / 0
Ostavite komentar