Na gradilištu u Brčkom jedna osoba smrtno stradala
- Jedna osoba je smrtno stradala danas usljed pada s građevinske skele na gradilištu u Brčkom, potvrdila je portparol Policije Brčko distrikta Dževida Hukičević.
Bosna i Hercegovina 26.11.2024 | 14:25
Navela je da je jutros u 09:21 sat brčanskoj policiji prijavljeno iz Medicinskog centra da je jedna osoba u ulici Željeznička pala s montažne građevinske skele te nije davala znakove života.
Izlaskom na lice mjesta utvrđen je identitet te se radi o osobi inicijala M.S. rođenoj 1994. godine.
Na licu mjesta pod nadzorom dežurnog tužioca Tužilaštva Brčko distrikta izvršen je uviđaj, a o svemu su obaviješteni dežurni ljekar, mrtvozornik i inspektor zaštite na radu koji su izašli na lice mjesta i preuzeli sve mjere iz svoje nadležnosti.
Tužilaštvo Brčko distrikta naredilo je da se izvrši obdukcija, prenosi Fena .
(BN/Klix) Foto: N1
Komentari / 3
Ostavite komentarSrebrenik
26.11.2024 14:37Ako je tuzilastvo naredilo obdukciji oni ce resiti taj slucaj..tu su najveci smradovi u bih u tom usranom tuzilastvu na celu sa Zekanom Mujkanovicem crko da Bog da u najvecim mukama
ODGOVORITERe
26.11.2024 15:53Jadan taj mladić. Ljudi se bore za koru hljeba. Naravno, rade bez adekvatne opreme. Inspekcijski ja stranačka.
re
26.11.2024 16:04A i ti za njim.