Prvom vjenčanom paru 500 KM, a prvoj bebi dukat
Nekoliko stotina građana Šamca i okolnih opšina, dijaspora dočekalo je Novu godinu na Gradskom trgu u Šamcu uz vatromet, kuhano vino, Rušku i Trio bend, a sve u sklopu „Zimske čarolije na Ušću“ u organizaciji Centra za kulturu pod pokroviteljstvom opštine Šamac.
Republika Srpska 01.01.2024 | 10:14
U ponoć, nakon vatrometa, Novu godinu građanima je čestitao načelnik opštne Šamac Đorđe Milićević.
"Želimo da nam svima bude bolje i nastojaćemo svim građanima omogućiti bolju i ljepšu budućnost. Neka nam Nova godina donese novi početak, novu energiju i nadu u realizaciju svih započetih projekata uz ravnomjeran razvoj cijele teritorije opštine Šamac. Svim stanovnicima naše opštine želimo puno zdravlja, sreće i opšteg blagostanja“, kazao je Milićević.
On je naveo da je šamački trg posljednjih osam godina postao mjesto okupljanja, te pozvao sve da svake godine zajedno slave i da gradski trg nikada nije prazan.
“Opštinska uprava Šamac će prvog vjenčanog u ovoj godini nagraditi sa 500 KM, a prvorođeno dijete zlatnim dukatom”, naveo je Milićević, ć čestitajući Novu godinu sugrađanima.
(BN) Foto: BN
Komentari / 2
Ostavite komentarMajku vam jebem!
01.01.2024 12:31Dajte onima koji nemaju! Brak će se raspasti prije nego potroše tih 500 KM! Djeca od dukata nemaju ništa!
ODGOVORITEre
01.01.2024 16:45Dosta je viša tog vašeg folirana i blefiranje, potrošite cijele budžete na krađu i lažna javne nabavke,pokredete silne milione onda izigravate ovde neke dobrotvore. Ako ljudi nemaju posao neće im pomoći nikakvih 500KM niti dukgati. Sram vas bilo.
ODGOVORITE