Uhapšena žena koja je pretukla poznatu pjevačicu!

Pevačica Elena Risteska pretučena je u Severnoj Makedoniji od strane bivše supruge njenog sadašnjeg muža.

Zabava 25.10.2023 | 18:03
Uhapšena žena koja je pretukla poznatu pjevačicu!

Nesrećni događaj potvrdila je i sama pevačica, koja se ovim povodom oglasila na društvenim mrežama.

Iz policije su sada za tamošnje medije potvrdili da je osumnjičena E.T.K. (38) uhapšena po prijavi pevačice.

Sa njom je, kako navode mediji, obaveljen službeni razgovor i ona je priznala krivično delo, a obavljen je razgovor i sa svedocima događaja.

Protiv E.T.K. je podneta krivična prijava i slučaj je dalje predat tužilaštvu.

Povodom ovoga, Elena se oglasila, te otkrila šta se dogodilo.

- Želim da obavestim javnost i medije u vezi sa napisima vezanim za moje ime. Tačno je da sam napadnuta i da je podneta krivična prijava. Očekujem da policija odradi svoj deo posla i razreši slučaj. Očekujem podršku od svih vas jer za ovu situaciju nisam dala povod - napisala je ona.

Elena RisteskaFOTO: PRINTSCREEN/INSTAGRAM

Pevačica je zamolila fanove da ne brinu za nju, jer će ona biti dobro.

- Ne sekirajte se, dobro sam i pozdravljam sve vas koji mi dajete podršku. Posle 21 godine karijere, građenja mog imena i renomea na pristojan i neskandalozan način, mislim da ovako nešto nisam zaslužila, da se moje ime provlači u takvom kontekstu. I pored svega, nastavljam da pevam za svoje fanove - navela je Elena.

(Kurir.rs/Telegraf)

Komentari / 5

Ostavite komentar
Name

Haha

25.10.2023 20:05

E čuj nisi dala povoda…a preotela joj muza

ODGOVORITE
Name

Re Haha

25.10.2023 21:27

Takve komentare su davali u nekim turskim mahalama u 19. vijeku. Čuj njega, 'preotela joj muža'. U kakvoj šumi ti živiš dragi čovječe?

Name

Pa nije otela

25.10.2023 21:36

Mogao je muž odbiti. Sad je ta žena tek pokazala pravo lice. Ali kod nas sve ovako prolazi.

Name

Milojko

25.10.2023 20:45

Od ovih novopecenih estradnih ku..va koje nicu kao pecurke poslije kise covek nikako da se spasi od briga za njima i njihovim zalopojkama.

ODGOVORITE
Name

Devica

26.10.2023 07:14

Sve ima cena

ODGOVORITE