Ljubljana: "Svi su bježali kao da je teroristički napad"
Tri osobe povrijeđene su u napadu u kojem je korišćeno i vatreno oružje u petak oko 14 sati u Ljubljani, ispred popularnog trgovačkog centra BTC na prostoru tržnice.
Region 17.09.2021 | 17:00
Na mjesto događaja odmah je došlo više policijskih vozila, a ranjeni - koji po prvim podacima nisu životno ugroženi - odvezeni su u bolnicu.
Obezbjeđenje iz obližnjih trgovina i očevici naveli su da je odjeknulo osam do deset hitaca, pri čemu su ranjena dvojica muškaraca, dok je jedan dobio povrede glave tupim predmetom.
"Svi su bježali kao da je teroristički napad"
Svi prisutni na tržnici nakon pucnjave bježali su kao da je teroristički napad, a na tlu su ležala dvojica ranjenih, vičući od bolova, izjavila je za Slovenske novice jedna od svjedokinja.
Napadači su navodno pobjegli u bijelom ličnom vozilu i još su u bijegu.
"Intervencija i aktivnost policije te prikupljanje podataka na samom mjestu još su u toku", kazao je za medije glasnogovornik ljubljanske policije Tomaž Tomaževic, piće Index.hr.
(BN Foto: Guugle Street View)
Komentari / 2
Ostavite komentarNR
17.09.2021 17:23I to je veliki teror. Pucanje u centru grada.
ODGOVORITEZnači
17.09.2021 18:32Ni na Pijacama se više ne može raditi ,"sindikat", preuzima sve poslove.
ODGOVORITE