Bajern dominirao u Londonu, Čelsi ubedljivo poražen

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su sa 3:0 pobedili ekipu Čelsija u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Fudbal 25.02.2020 | 23:22

Prvo poluvreme obeležio je veliki broj promašaja obe strane, a prvi ozbiljniji napad imao je Bajern kada je loptu izgubio Kovačić, ali se mreža nije zatresla.

Potom je Mejson Maunt pripretio za Čelsi, pošto se odlično ubacio sa desnog boka, dobio pas u kaznenom prostoru, pa ipak šutirao slabo i neprecizno.

Možda i najopasnija kontra je bila u 11. minutu kada je Koman ispao sebičan i odlučio da ne proigra Levandovskog, potom Čelsi preti u dva navrata preko Žirua, da bi Levandovski propustio veliku priliku iz neposredne blizine.

Čitav Stamford Bridž je zanemeo kada je Miler pogodio prečku u 35. minutu, a do kraja smo videli nekoliko polu šansi i rezultat je glasio 0:0.