Srpski košarkaši pružili odličnu partiju
Srpski košarkaši su pružili odličnu partiju u pobjedi Sakramento protiv jedne od najboljih ekipa Istočne konferencije, Majamija – 105:97.
Košarka 08.02.2020 | 08:32
Bogdan Bogdanović je bio najefikasniji igrač susreta sa 23 poena, a ubacio je šest trojki iz 13 pokušaja, dok je za dva šutirao 2/3. Imao je i četiri skoka, tri blokade, dvije asistencije i “krađu”, a sve je uradio za nepunih 36 minuta igre.
Odličan učinak imao je i Nemanja Bjelica koji je postigao 15 poena, sve iz dalekometnih šuteva, pošto je za tri poena šutirao 5/6, dok je promašio jedini pokušaj za dva. Tome je dodao šest skokova i osam asistencija.
Memfis je kao gost poražen od Filadelfije (119:107), a Marko Gudurić je dobio četiri i po minuta koje je odlično iskoristio pošto je pogodio sve šuteve iz igre (2/2 za dva, 1/1 za tri), kao i oba slobodna bacanja, te je meč završio sa devet poena.
Boban Marjanović nije igrao u porazu Dalasa od Vašingtona (119:118), a očigledno je da Meveriksima ne ide bez Luke Dončića.
(Srpskainfo)
Komentari / 0
Ostavite komentar