RUS: Lokomotiva upisala i petu u nizu!
Ruski prvak slavio na jednom od najtežih gostovanja u sezoni. . .
Fudbal 19.10.2019 | 08:00
Lider je time napravio odličnu uvertiru pred gostovanje Juventusu u Ligi šampiona.
Domaćin je, statistički, bio ravnopravan rival. Imao je nekoliko ozbiljnih pokušaja, deset udaraca ka golu, skoro u egalu kada je u pitanju posed lopte. Ali individualni kvalitet odneo je prevagu.
Prvi gol gosti su postigli u 23. minutu. Lepo je u šesnaesterac ubacio Crnogorac Luka Đorđević, Portugalac Eder inteligento se izmakao i omogućio Aleksandru Kolomejcevu da pogodi mrežu Ahmata.
Dugo je na semaforu stajalo 0:1, četa trenera Šalimova bila je u igri i vrebala svaku šansu da dođe do poravnanja, međutim u finišu ponovo je Eder odradio veliki deo posla pred golom Ahmata. Dobio ključni duel, prosledio loptu do Živogljadova, a ovaj ubacio u srce šesnesterca za usamljenog Žoao Marija, kome nije bilo teško da sa dva metra ćušne loptu u mrežu.
RUSIJA 1 - 13. KOLO
Petak
Ahmat - Lokomotiva Moskva 0:2 (0:1)
/Kolomejcev 23, Žoao Mario 86/

Izvor: mozzartsport
Komentari / 0
Ostavite komentar