Novo stradanje gostiju u Cvajti: Opet bez gola!

Sandhauzen do nogu potukao Bohum – 3:0!

Fudbal 04.02.2019 | 11:15
Očajno izdanje gostiju u ovom kolu nemačke Cvajte nastavljeno je i ovog popodneva. Na dve utakmice (pošto je duel Auea i Kelna odložen) Bohum i Regentburg nisu stigli ni do kola.

Težak poraz doživeo je Bohum na gostovanju Sandhauzenu – 0:3. Domaćin kome su preko bili potrebni bodovi u borbi za opstanak lako je izašao na kraj sa pretendentom za ulazak u Bundesligu.

Mučenje u prvom poluvremenu prekinuto je pogotkom Knipinga u 54. minutu. Zaspala je odbrana gostiju, a pomenuti Kniping je zakucao loptu u mrežu.

Bio je to pogodak koji je unervozio goste. Krenuo je Bohum na sve ili ništa. A dobio ništa i značajno pokvario utisak. Do kraja meča pšogađali su Voten i Šlausner.

U drugom meču Holštan Kil je stigao do vrednih bodova u sudaru sa Regensburgom. Domaćin se približio timovima koji ganjaju treće mesto i plej-fo mečeve za popunu Bundeslige. Prilično lako je Kil stigao do trijumfa.

Po jedan gol u oba poluvremena bio je dovoljan Kilu da stigne do četvrtog mesta.