Golman dao gol za izjednačenje u 14. minutu nadoknade!

Neke od najvećih kikseva u fudbalu mogu da naprave golmani, ali kada postignu gol u nadoknadi vremena, nema mnogo podviga u fudbalu koji mogu sa tim da se mere.

Fudbal 26.11.2018 | 19:15
Golman Šimicu S-Pulsa Juđi Rokutan je u utakmici japanske Džej lige protiv Visel Kobea za koji igraju Andres Inijesta i Lukas Podolski, uradio upravo to.

On je u 14. minutu nadoknade vremena posle kornera bio najviši u skoku, zatresao je mrežu rivala za 3:3 i omogućio svom timu bod.

Visel je do kraja završio sa dva igrača manje i bez vođstva 3:1 koje je imao do poslednjih pet minuta regularnog dela utakmice. Daglas je smanjio na 3:2 u 87. minutu i usledila je spomenuta nadoknada. Zvanično je meč produžen za četiri minuta.

Velington je tada opasno startovao na protivničkog igrača dobio drugi žuti karton, a na terenu je došlo do sukoba igrača i stručnih štabova. Meč se odužio kao da je otišao u produžetak i na kraju su njime zadovoljniji u taboru Šimicua.