Simić se vratio u Zvezdu i potpisao na četiri godine!
Srpski fudbaler Veljko Simić vratio se posle pet godina u Crvenu zvezdu i potpisao četvorogodišnji ugovor sa srpskim šampionom.
Fudbal 30.07.2018 | 19:50
U međuvremenu je igrao na pozajmicama u Domžalama, Šafhauzenu i Kijasu, da bi 2017. prešao u Vintertur.
Posle samo tri nastupa u ovom švajcarskom klubu vratio se početkom ove godine u Srbiju i zaigrao za Zemun, za koji je postigao pet golova u Superligi.
"Emocije su najpozitivnije moguće, po drugi put sam u klubu gde sam i počeo i kojem mogu reći da pripadam. Jako mi je drago što sam dobio drugu šansu. Očekivanja u Crvenoj zvezdi su uvek maksimalna, siguran sam da ćemo i ove godine igrati ponovo u Evropi. U domaćem prvenstvu uvek ćemo se truditi da igramo do samog kraja. Neće mi biti problem da se uklopim, poznajem nekolicinu igrača, Stojkovića, Radonjića, Jovičića",rekao je Simić na predstavljanju na "Rajku Mitiću".
Najavljeno - učinjeno!
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević pre meča sa Radničkim u drugom kolu Superlige najavio je povratak Veljka Simića u klub i to je i učinjeno.
Fudbaler, koji je ponikao u Zvezdinoj omladinskoj školi, vratio se u Ljutice Bogdana i potpisao četvorogodišnji ugovor.
"Drugi put sam u klubu gde sam i počeo i kojem mogu reći da pripadam. Jako mi je drago što sam dobio drugu šansu", rekao je Simić na predstavljanju.
Simić je igrao u Bazelu, a zatim u još nekoliko švajcarskih klubova kao pozajmljeni igrač. U Zvezdu stiže iz ekipe Zemuna, u kojoj se prikazao u odličnom svetlu, a na rastanku je postigao i gol na meču protiv Vojvodine.
Pre Veljka Simića u Crvenu zvezdu ovog leta su stigli Nikola Stojiljković, Dejan Meleg, Milan Jevtović, Dušan Jovančić, Zoran Popović, Rašid Sumaila, Lorenco Ebisilio i Miloš Degenek.
Tim iz Ljutice Bogdana napustili su Uroš Račić, Luka Adžić, Abraham Frimpong, Luka Ilić, Mičel Donald, Damijen Le Talek, Damir Kahriman, Dušan Anđelković, Aleksandar Pešić.
Izvor: B92/mondo.rs
Komentari / 0
Ostavite komentar