Turci tvrde: Tošić se dogovorio sa Rizeom!
Potpis na ugovor za nekoliko dana.
Fudbal 21.06.2018 | 12:15
Odranije je poznato da nekadašnji reprezentativac sa upravom crno-belih ima neku vrstu džentlmenskog dogovora da mu, u slučaju dobre ponude, ne prave problem u izboru nove sredine.
Tošić se prošlog leta vratio u Partizan sa kojim je potpisao ugovor na tri godine, ali je u upravo završnoj sezoni često imao probleme sa povredama zbog čega je i propustio neke od najvažnijih utakmica.
Uprkos tim problemima ovaj 31-godišnji ofanzivni vezista je u drugom mandatu u crno-belom dresu odigrao 28 utakmica i postigao 13 golova u svim takmičenjima u sezoni u kojoj je Partizan osvojio Kup Srbije i došao do šesnaestine finala Lige Evrope.
Rize je prošle sezone osvojio prvo mesto u turskoj drugoj ligi i želi da napravi što jaču ekipu kako bi sačuvao ovaj status duže od godinu dana.
Izvor: mozzartsport
Foto: Starsport
Komentari / 0
Ostavite komentar