Ko zakasni u "Moraču", neće ući: Dolazi i Milo?!
Nezvanično, kandidat za predsjednika Crne Gore trebalo bi da dođe na utakmicu Budućnost - Crvena zvezda, zbog čega je domaćin pooštrio mjere kontrole za navijače.
Košarka 13.04.2018 | 16:15
MUP Crne Gore procijenio je da su dueli Podgoričana i Beograđana "utakmice visokog rizika" zbog čega će ulaz u Dvoranu "Morača" biti moguć samo od 17:30 do 19:00. Na ovakav korak u KK Budućnost bili su primorani zbog rigoroznih kontrola koje će biti sprovedene na svim ulazima, kroz koje bi trebalo da prođe možda i rekordan broj gledalaca.
Iz kluba su podsjetili da će se strogo poštovati numeracija sjedišta, kao i da ulaz neće biti moguć bez pokazivanja ličnog dokumenta na uvid: pasoša ili lične karte.
"U salu neće biti dozvoljeno unošenje pirotehničkih sredstava, ali ni sitnih predmeta poput metalnog novca, upaljača, ključeva, kozmetike i svih ostalih predmeta koji mogu biti zloupotrebljeni u cilju narušavanja bezbednosti", saopštili su iz Budućnosti.
Pres služba KK Budućnost obavijestila je u petak ujutru sportske redakcije crnogorskih medija da je neophodna i zamjena akreditacija zbog mogućih zloupotreba godišnjih propusnica za novinare, koje su podijeljene početkom sezone 2017/18. Ova mjera sprovedena je u skladu sa preporukom bezbjedonosnih službi, nakon čega će svaka redakcija dobiti najviše dvije specijalne akreditacije za treću i četvrtu utakmicu serije.
Ono što nije saopšteno, ali se nezvanično moglo čuti u Podgorici, je izvjestan dolazak predsjedničkog kandidata Mila Đukanovića na meč plavo i crveno-bijelih.
Izvor: mondo.me
Komentari / 0
Ostavite komentar