Grci ponovo igraju fudbal!

PAOK odmah skinuo Olimpijakos sa drugog mesta! Solunski klub u derbiju savladao Atromitos, crveno-beli napravili kiks protiv Levadijakosa.

Fudbal 01.04.2018 | 10:15
Grci ponovo igraju fudbal!
Ponovo se igra fudbal u Grčkoj, a solunski PAOK preuzeo je drugo mesto na tabeli od Olimpijakosa. Crno-beli su u derbiju kola u gostima pobedili atinski Atromitos sa 2:0 u 26. kolu Superlige, dok je Olimpijakos osvojio samo bod na stadionu Levadijakosa - 1:1.

Posle svih izrečenih kazni, PAOK je sa prve pao ne treću poziciju uoči reprezentativne pauze, a večeras je prilično lako izašao na kraj sa ekipom čiji napad je od prvog minuta predvodio Abiola Dauda, nekadašnji napadač Crvene zvezde.

PAOK je poveo u 36. minutu, kada je Đalma Kampos iskoristio dobro dodavanje kapitena Vieirinje. Sve dileme oko konačnog ishoda otklonio je Hoze Anhel Krespo u 56. minutu.  

Reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović odigrao je svih 90 minuta za solunsku ekipu.

Kada je u pitanju Olimpijakos, aktuelnom šampionu očigledno ne pomažu ni kazne FS Grčke na račun direktnih konkurenata. Ekipa igra slabo i to potvrđuje iz meča u meč.

I večeras su crveno-beli morali da jure rezultat. Poveo je Levadijakos preko Ibrahime Nijasea već u četvrtom minutu, a bod Olimpijakosu doneo je Karim Ansarifarid u 49. minutu.

Srpski napadač Uroš Đurđević odigrao je poslednja četiri minuta, a ušao je u igru umesto Kevina Miraljasa. Na drugoj strani, svih 90 minuta za Levadijakos upisao je Marko Markovski.

Izvor: mozzartsport

Komentari / 0

Ostavite komentar