Čempionšip: Vila je u krizi!

Tim iz Birmingema nije slavio na trećem uzastopnom meču, a juče je remizirao u Halu.

Fudbal 01.04.2018 | 08:30
Direktna promocija u Premijer ligu je sve dalje od Aston Vile. Četa Stiva Brusa nije uspela da slavi na trećem uzastopnom meču u prvenstvu, ali je za razliku od minule dve runde kada je položila oružje pred Boltonom i Kvins Park Rendžersom večeras makar uzela bod na gostovanju Halu - 0:0.

Dva različita poluvremena viđena su u Jorkširu. Tigrovi su bili potpuno bezopasni u prvih 45 minuta, kada gotovo da nisu imali priliku da pređu centar. Za to vreme Vila je plela mrežu i stvarala prilike, pa je ostala prava misterija kako Lansburi i Snodgras nisu uspeli jednu od brojnih šansi da pretvore u pogodak. Drugi deo doneo je drugačiji razvoj događaja, pošto je Hal preuzeo konce igre i potpuno zaustavio nalete gostiju iz Birmingema. Golovi su, i pored napora na obe strane, izostali.

U prvom susretu dana Birmingem je minimalcem srušio Ipsvič, i to pogotkom Hote sa bele tačke.

ENGLESKA 2 - 39. KOLO