Nejmar o Mundijalu: Dobro je da nismo s njima...

Brazilac srećan što njegova selekcija za rivala nije dobila Nigeriju. "Grupa je teška, ali svi znamo šta se od nas očekuje", rekao Najmar.

Fudbal 11.12.2017 | 12:15
Nejmar o Mundijalu: Dobro je da nismo s njima...
Srbija će na Svetskom prvenstvu igrati protiv Brazila. Žreb u Moksvu, održan 1. decembra u Krelmlju, odlučio je da "orlovi" u Grupi E budu sa jednim od favorita za osvajanje "boginje", kao i sa Kostarikom, odnosno Švajcarskom.

Prva zvezda petostrukih prvaka sveta, Nejmar, smatra da Brazilu neće biti lako, ali je i srećan što se njegova reprezentacija u prvoj fazi Mundijala neće sastati sa Nigerijom. 

"Srećan sam što nećemo igrati protiv afričkih timova u prvoj fazi. Posebno mi je drago što smo izbegli Nigeriju. Te su ekipe fizički strašno moćne i teško je nositi se s njima", rekao je Nejmar.

As Pari sen Žermena rekao je da svi znaju šta se od Brazila očekuje. 

"Moramo da pokažemo koliko možemo, posebno na samom početku kako bismo ušli u formu za nastavak takmičenja. Grupa je teška, ali svi znamo što se od nas očekuje", podvukao je Nejmar.

Srbija i Brazil igraće u 3. kolu Grupe E u Moksvi 27. juna. 

Izvor: mondo.rs

Komentari / 0

Ostavite komentar