Bazel: Federer lako do četvrtfinala! Tu je i Delpo!

Rodžer Federer plasirao se u četvrtfinale ATP Bazela, pošto je sa, 6:1, 6:3, pobedio Francuza Benou Pera.  Del Potro preko Benetoa do četvrtfinala! Huan Martin Del Potro plasirao se u četvrtfinale ATP Bazela, pošto je u dva seta pobedio Žulijena Benetoa – 6:4, 6:4.

Tenis 26.10.2017 | 21:15
Švajcarski teniser relativno je lako došao do trijumfa jer je posle savladao 40. igrača sveta.

Federer je "protutnjao" prvim setom pošto je Per osvojio samo jedan. Set je trajao samo 24 minuta.

U nastavku Per je pružio nešto jači otpor, ali to nije bilo dovoljno da uradi nešto više u ovom meču.

Federer je nastavio sa odličnim partijama ove godine i u četvrtfinalu protivnik će mu biti bolji iz duela Manarino-Šapovalov.

Del Potro preko Benetoa do četvrtfinala! Huan Martin Del Potro plasirao se u četvrtfinale ATP Bazela, pošto je u dva seta pobedio Žulijena Benetoa – 6:4, 6:4.

Argentinac je nastavio sa odličnim partijama ove jeseni i posle sat i po vremena došao do borbe za polufinale.

Popularni Delpo će u četvrtfinalu igrati sa Bautistom-Agutom koji je u dva seta izbacio Rajana Harisona.

Trenutno 19. igrač sveta u oba seta uspeo je da napravi po jedan brejk što mu je bilo dovoljno da dođe do pboede.

Svoje šanse imao je i veteran iz Francuske koji je na startu oba seta imao brejk lopte, ali je Del Potro uspevao da ih spasi i da kasnije naplati.

ATP u Bazelu igra se nagradni fond od 2,2 miliona evra.