Bobi: Pomažemo jedni drugima, da budemo bolji!
Boban Marjanović govorio je za B92. net o atmosferi u reprezentaciji i predstojećoj NBA sezoni. . .
Košarka 01.08.2017 | 12:45
Bobi je istakao da je atmosfera u nacionalnom timu izuzetna i da jedni drugim pomažu da budu bolji.
"Atmosfera je odlična, svi se smejemo, družimo i lepo sarađujemo, bez ikakvih nesporazuma... Tako da mi je drago što se nalazim u ovom timu. Svi (centri) smo masivni i teško je, to su sve dobri igrači. Pomažemo jedno drugima da budemo bolji, što ja jače igram protiv njih, to će njima biti lakše na utkamici, kao i obrnuto. To je ključno postajemo bolji igrači, a to je upravo ono što smo radili Cirbes i ja u Zvezdi", rekao je Marjanović za B92.net.
Kada je reč o NBA ligi, u prve dve sezone Bobi nije dobio pravu priliku u smislu minuta, međutim, on se nije složio kada smo mu to rekli.
"Ne bih se složio da nisam dobio pravu priliku. Biti tamo je automatski jedna prilika, a ostati u Americi je druga... Svaki minut koji sam bio na terenu sam koristio i to je treća prilika. Postoji dogovor da budem drugi centar, zamena za Dramonda, što me čini još više srećnim i jedva čekam da sezone počne", kazao je Bobi.
Evropsko prvenstvo na programu je od 31. avgusta do 17. septembra, a Srbija će igrati u grupi D u Turskoj, sa reprezentacijama Letonije, Rusije, Velike Britanije, Belgije i selekcijom domaćina.
Izvor: B92
Komentari / 0
Ostavite komentar