Tramp odbio da pruži ruku Angeli

Njemačka kancelarka Angela Merkel stigla je danas u posjetu Vašngtonu gdje se prvi put sastaje sa novim američkim predsjednikom Donaldom Trampom.

Svijet 17.03.2017 | 19:05
Tramp odbio da pruži ruku Angeli
Merkelovu je u Bijeloj kući dočekao Tramp, a lideri su se poslije rukovanja i poziranja uz osmijeh pred kamerama, uputili ka Ovalnom kabinetu, prenosi AFP.

Nakon završetka razgovora u Ovalnom kabinetu, šef Bijele kuće odbio da pruži ruku kancelarki pred novinarima, piše nemački "Bild".

Tramp je, kako navodi njemački list, djelovao relativno napeto i ozbiljno.

"Pošaljite lijepu sliku kući u Njemačku!", rekao je Tramp fotoreporterima.

Kada su ih fotografi pozvali da se rukuju uzviknuvši "rukovanje, rukovanje", Tramp je odbio.

Onda je kancelarka pokušala još jednom da izmami od Trampa rukovanje.

"Hoćemo li da pružimo ruku jedno drugom?", zapitala je Merkelova na engleskom jeziku.

Ali Tramp nije htio. Nepomično je gledao ispred sebe, kao da ne čuje kancelarku. Ona je gledala pomalo šokirano, ali se diplomatski nasmiješila, opisuje novinar "Bilda" scenu iz Ovalnog kabineta.

Izvor: Tanjug

Komentari / 17

Ostavite komentar
Name

He he

17.03.2017 19:10

Legenda Trump!

ODGOVORITE
Name

JP

17.03.2017 23:28

Nekulturna legenda.

Name

Trumpaf

18.03.2017 04:02

Bas je ne kulturan Trump. Boli Merkel briga o njemu. Zato mu se diplomtski nasmejala.

Name

DDR

17.03.2017 19:43

To znaci samo jedno.Njemacka definitivno vise nije pod Ruskom okupacijom ali su zaboravili da pod Americkom jos uvijek jesu.

ODGOVORITE
Name

Meha

17.03.2017 20:08

BUDALESINA

ODGOVORITE
Name

Ima svoj imidz

17.03.2017 20:59

To je njegov imidz . Zasto bi uvijek bilo isto. Do sada su se samo smijali i fotografisali kao da je sve ko u bajci .

ODGOVORITE
Name

mf

17.03.2017 22:15

A sta je Merkelova nije ni zasluzila ruku napravila je u Evropi katastrofu sa izbjeglicama

ODGOVORITE
Name

Ti znas

17.03.2017 23:13

Nikakvu katastrofu spasila je milion sirijskih zivota dok svi razaraju ovu zemlju.Ne lupaj.Uradila je nesto za divljenje.

Name

Miso

17.03.2017 23:32

Njemacka odraz demokratije i mi smo bezali od oluje nisu izbeglice keive...

Name

popara

17.03.2017 23:49

Sa kojim izbjeglicama,Srbima?

Name

Re popara

18.03.2017 00:50

Jado jedan jadni mora li uvijek biti to Srbin. Jel zivot covjeka vazan. A jadan li je tvoj zivot.

Name

mf

17.03.2017 22:15

A sta je Merkelova nije ni zasluzila ruku napravila je u Evropi katastrofu sa izbjeglicama

ODGOVORITE
Name

Milideda

18.03.2017 07:58

Pa i nije neka babuskera?

Name

Pajser

18.03.2017 05:57

Tramp Tramp nije to fino od tebe.

ODGOVORITE
Name

Milideda

18.03.2017 08:01

I nije neka riba,baba ko baba .

ODGOVORITE
Name

Legenda

18.03.2017 10:30

Čovjek je musliman ne rukuje se sa ženama.

ODGOVORITE
Name

mf

18.03.2017 10:38

Tramp je isti kao i ja puno ne vjeruje zenama ,kako moj otac kaze Zene rasture Drzavu a da nece Covjeka.

ODGOVORITE