FRA: Balioteli čuva vođstvo Nici, pobjeda Marseja...

Italijanski napadač Mario Balotelli doneo je pobedu Nici protiv Dižona u 18. kolu Lige 1 – 2:1.

Fudbal 19.12.2016 | 09:30
Domaćini su poveli golom italijanskog napadača sa penala posle pola sata igre, ali je samo pet minuta kasnije Tavares takođe sa bele tačke izjednačio.

Međutim, u nastavku meča, 26- godišnji napadač i strelac prvog pogotka, donosi novu pobedu svojoj ekipa koja sada ima četiri boda više Monaka.

Dižon se ovim porazom približio zoni ispadanja i nalazi se na 18. poziciji sa 16 bodova.

Fudbaleri Kaena zabeležili su ubedljivu pobedu nad Mecom – 3:0, u 18. kolu francuske lige.

Kaena je poveo golom Karamoha u 20. minut mela, a drugom poluvremenu postignuta su još dva pogotka. Prvo je Santini u 61. povećao prednost da bi tačku na ovaj meč postavio Sane u nadoknadi vremena.

Srpski fudbaler Milan Biševac, dobio je crveni karton na meču, pošto je u 57. minutu zaradio direktno isključenje jer je šakom udario hrvatskog fudbalera Ivana Santinija.

Fudbaleri Olimpik Marseja pobedili su na svom stadionu ekipu Lila sa 2:0.

Domaći tim je do pobede došao golovima Bafetimba Gomisa u 56. i Florijana Tojvina u 61. minutu.

Ovom pobedom Marsej se popeo na šesto mesto na tabeli sa 27 bodova, dok je Lil ostao na 13. poziciji na tabeli sa 20.