ŠPA: Malaga ispustila pobjedu protiv Granade!

Kravec udario da baš zaboli! Granada jednom šutirala u okvir gola Malage i odnela bod sa Rosalede.

Fudbal 09.12.2016 | 23:40
Malaga je definitivno jedan od najčudnijih timova Primere ove sezone! Ekipa koja odoli Barseloni na Nou Kampu kroz nekoliko dana glatko izgubi od drugoligaša Kordobe; onda se spase poraza golom u 93. minutu na Mestalji, pa kod kuće ne uspe da pobedi jedan od najlošijih timova lige - Granadu.

Definitivno nije lako poslednjih dana navijati momke Huandea Ramosa, ali jer bar znimljivo. Ili baš i nije?

Kada se dobijaju mečevi poput onoga protiv Sportinga iz Hihona (3:2 posle 0:1 i 1:2), ili onog protiv Deportiva (4:3), svakako da Andalužani uživaju na Rosaledi, ali kada Malagi dođe totalni autsajder i iz jednog jedinog šuta na utakmici odnese bod, onda sigurno nikome nije do smeha. A upravo se to dogodilo večeras Ramosovom timu.

Malaga je vodila od 24. minuta golom Kamača posle odličnog centaršuta Roberta Rozalesa. Kontrola igre, posed...sve je bilo na strani domaćeg tima, da bi se devet minuta pre kraja Ukrajinac Artem Kravec "izmigoljio" svojim čuvarima i postigao gol za konačnih 1:1. Iz prvog udarca u okvir gola?!

Granada je tako na najlepši način naplatila prošlonedeljni trijumf nad Seviljom. I što je vrlo zanimljivo, ponovo je "pazarila" od Andalužana. Od devet bodova koje je ta ekipa do sada osvojila pet su "otkinuti" Andalužanima - Betisu 1, Sevilji 3, Malagi 1.