PL BiH: Radnik najzad pobijedio!

Fudbaleri Radnika upisali prvu pobjedu ove sezone u Premijer ligi BiH.

Fudbal 14.08.2016 | 20:30
Poslije dva poraza i dva remija, ekipa Slavka Petrovića konačno je upisala i trijumf.

Na gostovanju u Jajcu Radnik je savladao Metalege rezultatom 2:1 i prepustio „fenjer“ Olimpiku.

Ekipa Radnika je pretrpila je ovog ljeta velike izmjene u odnosu na onu koja je bila pravo iznenađenje prošle sezone u Premijer ligi BiH.

Takve uspjehe Radnik nije uspjevao da ponovi na startu nove sezone, a loši rezultati doveli su do toga da je predsjednik kluba Mladen Krstajić morao da javno iskaže podršku treneru Petroviću.

Radnik je u nedjelju konačno stigao do pobjede kojom će sigurno podići samopouzdanje.

Bijeljinci su poveli u 39. ekipi autogolom Peze, nakon centaršuta sa desne strane. Prethodno je Metalege mogao do vođstva, ali je Fejzić šutirao preko gola nakon što je predriblao i golmana Lučića.

Domaćin je do izjednačenja stigao na početku drugog poluvremena. Lučić je skrivio penal u 56. minutu, a precizan sa bijele tačke bio je Smajić.

Gosti su ipak stigli do trijumfa i to prelijepim golom Pece. Fudbaler Radnika pronašao je prostor za šut, a potom poslao loptu u gornji lijevi ugao i ona se od stative odbila u mrežu.