Branđelina i Klunijevi na meti kritika
Anđelina Džoli i Džordž Kluni su među retkim zvezdama koje javno apeluju na međunarodnu zajednicu da pronađe rešenje za izbegličku krizu, ali je njihov humanitarni rad sada na meti kritika, jer navodno sami ne čine ništa kako bi pomogli izbeglicama, iako imaju resurse za to.
Zabava 19.03.2016 | 07:36
Anđelina Džoli je tokom nedavne posete Libanu istakla da međunarodna zajednica mora da uradi više za izbeglice, kao i za razrešenje sukoba u Siriji zbog kojih su milionui ljudi bili primorani da napuste svoje domove.
Džirdž Kluni je zajedno sa svojom porodicom iskritikovao američku vladu zato što ne pomaže migrantima.
Ipak, pojedini misle da to nije dovoljno. "Dejli Mejl" osuo je paljbu po ovim zvezdama tvrdeći da oni lično ne rade baš ništa kako bi pomogli rešenju ovog problema.
Kao primer za to ističu da Džordž i njegova supruga, advokat za ljudska prava Amal, u svom posedu imaju čak osam kuća – dve vile u Italiji, devetosobnu vilu u Berkširu, vkendicu u Meksiku i imanje u Los Anđelesu.
Sa druge strane, Anđelina Džoli i Bred Pit oseduju zamak u Provansi, kuću u Nju Orleansu u kuću u Kaliforniji. Nijedan od svojih domova Branđelina i Klunijevi nisu iskoristili da pruže dom izbeglicama, piše "Dejli Mejl".
Bob Geldof je prošlog septembra ponudio smeštaj za četiri porodice u jeku migrantske krize u Evropi, ali do danas ta ponuda nije materijalizovana.
Blic
Komentari / 0
Ostavite komentar