PL: Prva pobjeda Njukasla, uz sjajan gol Mitrovića!

Goleada "svraka" za beg sa dna tabele, uz pogodak reprezentativca Srbije.

Fudbal 19.10.2015 | 12:00

Konačno su proradili igrači Njukasla!

U meču 9. kola protiv Noriča ostvarili su prvu premijerligašku pobedu ove sezone, postigavši šest golova (6:2), isto koliko u prethodnih osam utakmica!

Stereal je bio iAleksandar Mitrović, koji je svoj drugi pogodak u engleskom prvenstvu postigao za 4:2.

Sjajno je reagovao srpski reprezentativac na dodavanje Muse Sisoka, trostrukog asistenta u ovom meču.

Epitet igrača utakmice, i pored tri asistencije Sisoka i lepog gola Mitrovića (koji je uz ovacije publike zamenjen u 88. minutu), poneo je ipak holandski vezistaŽoržinjo Vajnaldum - četvorostruki strelac u ovom meču!

Mrežu gostiju pogađao je u 14, 26, 66. i 85. minutu, a strelac za Njukasl bio je i ŠpanacAjoze Perezu 33.

Golove za goste postigli suDemersi Mbokaniu 20. iNejtan Redmondu 34. minutu.

Iako je utakmica sjajno počela, sa čak pet golova za 35 minuta, sve do Mitrovićevog pogotka u 64. minutu nije bilo mnogo uzbuđenja, ali su se onda opet "razgoropadili" domaći fudbaleri...