ITA: Miha opet bez pobjede, De Rosijev gol u 500. meču za Romu!

Fudbaleri Rome savladali su Empoli sa 3:1 na startu osmog kola Serije A, a duel na "Olimpiku" protekao je u znaku Danijelea de Rosija. Sa druge strane, Torino je uzeo bod Milanu Siniše Mihajlovića (1:1).

Fudbal 18.10.2015 | 09:40

Legendarni italijanski vezista upisao je 500. nastup u dresu rimskog kluba, a veliki jubilej proslavio je golom i pobedom.

Gotovo ništa se nije dešavalo u prvom poluvremenu, da bi u 56. minutu Miralem Pjanić po ko zna koji put demonstrirao da je majstor za slobodnjake i doveo "vučicu" u vođstvo.

Milanu Siniše Mihajlovića nikako ne uspeva da se vrati na staze stare slave, pa je i na gostovanju Torinu osvojen tek bod. Iako je ulazak Bake u 55. minutu bio pun pogodak zbog gola koji je ovaj napadač postigao, snovi o pobedi brzo su se raspršili.

Baseli je izjednačio, a Milan je treći uzastopni meč u Seriji A završio bez pobede, zahvaljujući čemu je ostao na 11. mestu pred nedeljne mečeve lige. Torino je najavio borbu za Evropu, pošto je peti sa dva boda više od Napolija, koji u nedelju gostuje liderskoj Fjorentini.