PL: Dušan Tadić očerupao "Kanarince"!

Srpski reprezentativac upisao prve golove u novoj sezoni u dresu Sautemptona!

Fudbal 30.08.2015 | 17:00

Fudbaleri Sautemptona prikazali su najbolju igru u dosadašnjem delu prvenstva protiv Noriča i savladali tu ekipu 3:0.

Golove su postigli Gracijano Pele u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, i Dušan Tadić - prvo u 64. minutu, a onda i tri minuta kasnije.

Norič je gotovo sat vremena igrao sa igračem manje, pošto je u 31. minutu škotski reprezentativac Stiven Vitaker dobio drugi žuti karton, a samim tim i isključenje. Sautempton je tada krenuo na agresivnije na gol Noriča, a konačno se to isplatilo u nadoknadi poluvremena.

Sadio Mane je ušao u šesnaesterac, poslao je loptu Gracijanu Peleu koji je čekao na "pet metara", a onda je Italijan šutirao iz prve i u najgorem mogućem trenutku po Norič postigao gol.

Uplašio nas je menadžer Sautemptona Ronald Kuman kada je pre nekoliko dana rekao da "ima nešto" u krvi Dušana Tadića zbog čega je umoran, ali je reprezentativac Srbije danas konačno počeo meč i postigao dva gola!

Dušan Tadić u krvi ima osećaj za gol!

Tadić je prvi gol upisao posle prodora Sadija Manea u 64. minutu. Dušan Tadić je sačekao loptu, lepo odmerio gol Noriča i precizno pogodio!

Drugi gol Tadić je postigao na čist "njuh". Posle odbrane Rudija, on je samo ćušnuo loptu u mrežu.

Norič je u finišu meča imao priliku da postigne i počasni pogodak, ali odbrana "Svetaca" je danas podsetila na prošlu sezonu. Sautempton je tako tek u 4. kolu upisao prvu pobedu ove sezone u Premijer ligi.