FRA: Važan trijumf Sent Etjena!

Fudbaleri Sent Etjena pobedili su Mec u gostima sa 3:2 u 29. kolu Lige jedan i tako su ostvarili 13. ovosezonski trijumf i peti su na tabeli.

Fudbal 15.03.2015 | 10:00

Golovima Gradela i Erdinga Sent Etjen je vodio na poluvremenu sa 2:0, smanjio je Lejeune, a Molo je rešio pitanje pobednika, da bi N’Gbakoto u završnici dao još jedan gol za poslednjeplasirani Mec.

Golom Šavarije Lans je kod kuće dobio Tuluz sa 1:0 i tako se održao u borbi za opstanak. Za poraženi tim Uroš Spajić i Aleksandar Pešić odigrali su svih 90 minuta, dok je Pavle Ninkov presedeo meč na klupi.

Lorijen je preokretom savladao Kaen sa 2:1, uz golove Gerera i Ajua, i prekinuo je niz od dva poraza, a Lukas Barios bio je dvostruki strelac u trijumfu Monpeljea nad Remsom 3:1, što je bio treći trijumf Monpeljea u poslednje četiri utakmice.

Konačno, Nant je sa 2:1 pobedio Evijan – golove za ’Kanarince’ dali su N’Kudu i Gakpe, a počasni pogodak za goste postigao je N’Sikulu. To je drugi trijumf Evijana u nizu posle tri vezane pobede.