Otvoreni računi za pomoć Bijeljini

Gradskoj upravi Grada Bijeljina se obratio veliki broj ustanova, preduzeća i građana koji žele da pomognu stanovništvu Semberije ugroženom poplavama.

Republika Srpska 20.05.2014 | 09:48
Otvoreni računi za pomoć Bijeljini


Novčana pomoć se može platiti na sljedeće žiro-račune:


Račun posebnih namjena (za uplate u konvertibilnim markama):

554-00100004659-72

 

Za uplate u devizama (kod Pavlović banke):

554-780-00083901-43

IBAN CODE: BA395547800008390143

 

 

Ostali gradovi:

GRAD BANJA LUKA - KM RAČUN 5550900012980028

OPŠTINA UGLJEVIK - KM RAČUN 5550900012980416

OPŠTINA LOPARE - KM RAČUN 5550900012980610

GRAD DOBOJ - KM RAČUN 5550900012980804

Za uplate iz inostranstva

SWIFT: NOBIBA22XXX

IBAN/BA395550000012980946

 

OPŠTINA DERVENTA - KM RAČUN 5550900012981095

OPŠTINA BROD - KM RAČUN 5550900012981289

OPŠTINA MODRICA - KM RAČUN 5550900012981483

OPŠTINA ZVORNIK - KM RAČUN 5550900012981677

OPŠTINA SREBRENICA - KM RAČUN 5550900012983229

OPŠTINA MILIĆI - KM RAČUN 5550900012981871

OPŠTINA VLASENICA - KM RAČUN 5550900012982065

OPŠTINA LAKTASI - KM RAČUN 5550900012982259

OPŠTINA PRNJAVOR - KM RAČUN 5550900012982453

OPŠTINA NOVI GRAD - KM RAČUN 5550900012982647

 

 

Izvor: www.bijeljina.org

Komentari / 19

Ostavite komentar
Name

Milan

19.05.2014 14:29

Bilo bi praktično da pored ovoga napravite i paypal nalog.

ODGOVORITE
Name

Md

19.05.2014 16:19

I nek se bezdusni politicari odreknu jedne mjesecne plate to ce biti vec dovoljno za sanaciju infrastrukture.

ODGOVORITE
Name

SFRJ Doboj

19.05.2014 17:33

Oni da se odreknu Plate ni u snu oni će još otvoriti žiro račun da se njima pomogne jer su stvarno se izmučili oko ovih poplava morali su čak Helikopterima da lete koji napor a narod nije njima bitan.

ODGOVORITE
Name

marko

19.05.2014 18:15

Tako treba, uplatiti direktno gradovima, a ne na racun vlade Republike Srpske, gdje ce uzak krug SNSD tajkuna ukrasti barem pola toga. Pozivam BN TV da objave i price o ljudima kojim zaista treba pomoc i dajte njihove racune da direktno uplatimo pomoc ljudima.

ODGOVORITE
Name

SFRJ Doboj

19.05.2014 18:15

Da se odreknu Plate bi bilo najmanje što mogu da učine bio bi stvarno human gest bar sad pred ove izbore a to čine za svoj narod što ih je i birao a ni za kog drugog.

ODGOVORITE
Name

Jovan

19.05.2014 18:16

Nažalost dosta ljudi je u našoj zemlji ostalo bez svojih domova, ali postoji jedno rješenje koje može donekle ublažiti situaciju. Kućica se može napraviti od vreća u kojima se trpa zemlja glinuša koja se natabana slaže kao cigla. Ovakve kuće se upravo i prave poslije ovakvih katastrofa. Te kuće su jake, zemljotresi im ne mogu ništa, dobro su izolovane, čvrste a izvana se mogu izmalterisati tako da mogu lijepo i izgledati. Najveći plus je što su ULTRA-JEFTINE. MOLIM BNTV DA NAPRAVI PRILOG O TOME KAKO BI TA INFORMACIJA DOŠLA DO LJUDI KOJI SU POGOĐENI OVOM NESREĆOM. Naravno i čitaoci mogu o tome istražiti na internetu. Samo upišite kuća od vreća zemlje na googleu. Ima li ikakvo bolje rješenje u ovom trenutku ?!?!?!?! Istražite na internetu i youtube, samo upišite earthbag houses ili kuće od vreća zemlje. PRIJATNO ĆETE SE IZNENADITI !!!!!!

ODGOVORITE
Name

Milorad

19.05.2014 19:05

Pa ljudi sad oni love u mutnom ,sad je Baji pala kasika u mad .

ODGOVORITE
Name

hladna voda

19.05.2014 19:28

Zar se kristalno ne vidi da je ovaj nasip miniran, naredbom velikog Baje.

ODGOVORITE
Name

Miodrag V.

19.05.2014 20:38

bilo bi dobro imati i BIC code za uplate iz inostranstva, sam IBAN bez BIC ne funkcionise za inostrane transakcije ako se ja ne varam. pozdrav

ODGOVORITE
Name

Francuz

19.05.2014 22:38

Trebali bi isto da poskupite pice u kaficima pa razliku dati za rekonstrukciju !

ODGOVORITE
Name

Maja

19.05.2014 22:40

Rebublicki stab za vanredne situacije je naredio bankama da zatvore sve racune lokalnih zajednica i da se donacije smiju uplacivati samo na racun Ministarstva finansija...

ODGOVORITE
Name

Chicago 62

19.05.2014 23:07

Mnogo ljudi i firmi je zainteresovano da posalje pomoc.Sada je zaista svaki negativan komentar nepotreban .Hvala na informacijama !

ODGOVORITE
Name

Mali

20.05.2014 00:04

Nasip u Bijeljini je Mali baja probio posle posete Beogradu. Sad mu treba milijarda , njemu i kumovima njegovim. Boze pomozi napacenom narodu.

ODGOVORITE
Name

Република Српска у срцу!!

20.05.2014 06:29

Сулудо...коме је ово пало на ум да Бог да му главу разбило. Купио сам и опет ћу купити и дајем свима а не само за "моју" Бања Луку,нека иде гдје треба.

ODGOVORITE
Name

Poplavljeni iz Banjaluke

20.05.2014 08:30

Vlada RS zabranila otvaranje računa za pomoć gradovima, već sve mora ići preko računa Ministarstva finansija - da oni mogu kontrolisati i mešetariti sa tuđim novcima. Ovo je skandal neviđenih razmjera. Sramota za vlast i državu.

ODGOVORITE
Name

Smrt banditima

20.05.2014 09:03

U svako slučaju - pare ne dajte. Šaljite robnu pomoć direktno ugroženima.

ODGOVORITE
Name

Vožd

20.05.2014 10:10

Šta sve ovoj vlasti neće pasti na pamet? Čuj, zabraniti posredstvom banaka uplate sredstava opštinama i otvaranje računa za posebne namjene! To je udarna vijest na kajronu RTRS!!Potrebno je na web stranicama postradalih opština javno objaviti spiskove ljudi koji novčano pomažu postradale s tačnim iznosom sredstava, a svaku zloupotrebu najstrožije kažnjavati!

ODGOVORITE
Name

sr

20.05.2014 11:27

Znaci komisija za nakradu stete radi punom parom!!!!!

ODGOVORITE
Name

marko

20.05.2014 18:22

Moze li se neko sjetiti da otvori isto tako racun za grad Samac iako skoro da i ne postoji vise na karti.

ODGOVORITE