Real sad daleko od titule!

Fudbaleri Valjadolida i Real Madrida odigrali su nerešeno 1:1 u zaostaloj utakmici španske Primere, pa se tm Karla Ančelotija praktično oprostio od titule.

Fudbal 08.05.2014 | 16:20

Real dva kola pre kraja ima četiri boda manje od Atletiko Madrida i jedan od Barselone koja ima šansu da takođe stigne do titule.

Madriđani su dobro počeli duel, poveli su golom Serhija Ramosa u 35. minutu, ali nisu izdržali do kraja.

Veliki peh zadesio ih je već u devetom minutu kada se povredio Kristijano Ronaldo, a domaći tim, za koji su svih 90 minuta odigrali Stefan Mitrović i Antonio Rukavina, do boda je stigao pet minuta pre kraja golom Umberta Osorija.

Ekipa Valjadolida osvojila je vredan bod u borbi za opstanak i sada ima 36 bodova, kao i Hetafe i Almerija koji su u sigurnoj zoni.