Pogrebnjaku smetaju stranci!

Smešno je kad tamnoputi fudbaleri igraju za Rusiju! Nekadašnji reprezentativac Rusije protiv naturalizovanih igrača.

0

Ludilo u Švajcarskoj!

Navijači Grashopersa prekinuli meč u Sionu! Utakmica 25. kola Superlige Švajcarske između Siona i Grashopersa prekinuta je početkom drugog poluvremena pri rezultatu 2:0 u korist Siona.

0

0

POR: Lako je kad imaš igrača više cijelu utakmicu!

Porto od osmog minuta imao olakšan posao protiv Maritima.

0

Barsa ponovo kreće po Grizmana!

U junu je cena 120. 000. 000 evra! Francuz navodno spreman da razmisli o odlasku iz Madrida nezadovoljan eliminacijom u Ligi šampiona.

0

ITA: Miha sa Bolonjom osvojio Torino!

Slatka osveta: Pulgar zabrinuo, pa obradovao Mihu! Čileanac u goleadi Torina i Bolonje pogađao na obje strane.  Italijani od VAR-a prave cirkus! Gosti četiri minuta vodili 3:1, pa vraćeni na 2:1 posle pogledanog snimka.

0

HOL: Iznenađenje na De Kajpu, Viljem šokirao Fajenord!

Veliko slavlje ekipe Adrija Kostera - 3:2.

0

FRA: Zeleni petardirali Kaen!

Strazbur ispustio pobedu u Nimu.  Sent Etjen vidi Ligu Evrope.  Francuska borba za opstanak, Amijen se spasava! U 29. kolu francuskog nacionalnog fudbalskog prvenstva u subu se odigralo nekoliko utakmica "derbija začelja" i situacija je za neke ekipe prilično alarmantna.

0

BL: Rojs presudio Herti u 92', bruka Ibiševića!

Sjajan derbi u Berlinu! Herta je dva puta vodila, ali je Borusija u sudijskoj nadoknadi stigla do pobjede (2:3) zahvaljujući pogotku kapitena Marka Rojsa! Dva crvena kartona za ekipu iz Berlina uz nesportski potez bh. internacionalca.  Borusija visila, Rojs je pogurao ka tituli! Herta i Marko Grujić nisu izdržali s igračem manje u uzbudljivoj završnici - 2:3 (2:1).

0

ŠPA - Snovi uništeni za četiri dana: Ništa i od Primere!

Atletiko Madrid porazom u Bilbaou definitivno rekao zbogom borbi za titulu.  Bilbao dosolio Atletikove rane! Madriđani se nisu oporavili od ispadanja iz Lige šampiona.  Da Đirona igra samo na strani borila bi se za Ligu šampiona! Slavlje Katalonaca na gostovanju Leganesu - 0:2.

0

FA Kup: Siti okrenuo Svonsi, ispao Junajted!

"Građani" na poluvremenu gubili 2:0, pa svim silama krenuli ka golu i uz nekoliko spornih sudijskih odluka prošli u polufinale FA kupa.  Velšani igrali, a onda je Siti samo ubrzao. . .  Građani se posle velikog preokreta plasirali u polufinale – 3:2.  Potrošila se i Solskjerova magija! Vukovi idu na Vembli! Mančester Junajted izbačen iz FA kupa porazom na Mulinou - 2:1.  Razbio se Solskjerov "krčag"! Vulverhempton nadigrao Mančester junajted i eliminisao ga iz FA kupa.

0

ITA: Romino zbogom Ligi šampiona!

SPAL slavio u prvenstvu kod kuće prvi put od 17. septembra prošle godine - 2:1! Da li se to Roma oprostila od Lige šampiona?! Dva penala, tri gola i pobjeda za SPAL.

0

Neće da igra još malo, ali neće ni u fotelju!

Saša Ilić odbio direktorsku funkciju! Legendarni kapiten Partizana ne vidi sebe, u ovakvoj situaciji u klubu, kao funkcionera crno-belih.

0

TUR: Burak oporavio Bešiktaš!

Pobedio i Trabzon.

0

PL - Lud meč u Londonu: Vest Hem od 1:3 do 4:3!

Delovalo je da bi Hadersfild mogao da donese nadu svojim navijačima da je opstanak u Premijer ligi ipak moguć, ali onda je Vest Hem napravio senzacionalan preokret za 15 minuta.  Luda utakmica u Londonu: Čičarito u 92. minutu zapalio Olimpijski stadion.  Čekićari od 1:3 stigli do 4:3 u okršaju sa Hadersfildom.

0

0

ŠPA: Vratio se Zidan, vratili se Isko i Bejl!

Momak koga je Santijago Solari ignorisao tokom prethodnih meseci, zablistao je u povratku Zinedina Zidana na klupu Real Madrida. Pogodio i Garet Bejl koji je do pre koji dan bio na izlaznim vratima Bernabeua. . .  Zidan odmah popravio Real, prodisali otpisani Isko i Bejl! Zi Zu sastavio tim od proverenih starih snaga, sa kojima je osvajao Evropu.

0

Lazetić ne zna šta će biti dalje!

Sada je uprava na potezu! Privremeni trener Partizana odradio dve utakmice za koje je bio postavljen.

0

BL: Trener je novi, problemi isti, Šalke se raspada!

Veghorst našao Fortunu, Cuber udaljio svoje od Lige Evrope! Lajpcig slavio kao gost u Geleznekirhenu 1:0.  "Šok terapija" nije pomogla Šalkeu! Dolazak legende Šalkea Huba Stivensa na klupu nije trgnula fudbalere iz Gelzenkirhena, koji su u subotu poraženi od RB Lajpciga (0:1) i doveli u pitanje čak i opstanak u Bundesligi.

0

Tuča u Humskoj: Prštalo i u "tunelu"!

Posle utakmice fudbaleri Partizana i Spartaka sukobili se u tunelu koji vodi od svlačionica do terena.  Tuča pred tunelom: Lola, Kljajić, Stefan Milošević. . .  Smirivao sportski direktor Subotičana Ljubiša Dunđerski. . .

0

PL BiH: Radnik bolji od Mladosti, Čelik slavio u Tuzli!

Sjajan dan za goste u Premijer ligi BiH.

0

ITA: Asistencija i gol, sezona iz snova za Kvaljarelu!

Osim golgeterskog rekorda (21 pogodak), u spektakularnom duelu sa Sasuolom, na kojem je viđeno osam pogodaka, sjajni napadač Sampdorije popravio i svoj najbolji rezultat u asistencijama tokom jedne sezone u Seriji A.  Kvaljarela je čudo! Rekord po golovima i asistencijama, petarda Sasuolu! Veteran povećava prednost nad Kristijanom Ronaldom.

0

Humska ovakav raspad nije videla 12 godina!

Denković rasturio Partizan! Spartak posle preokreta savladao crno-bele, skoro rutinski - 3:1! Daleko je pravi put za Partizan, Spartakov "prvenac"! Crno-beli zabeležili treći uzastopni poraz u Superligi Srbije. Meč 27. kola obeležila prva pobeda Spartaka protiv Partizana u Humskoj.  Radnički produžio seriju u Zemunu: 11. pobeda u nizu! Defanzivac Nišlija doneo trijumf kojim je njegov tim zadržao korak za Zvezdom i "pobegao" Partizanu čak 17 bodova.  Radnik pred plej-ofom! Ekipa iz Surdulice u 27. kolu Superlige pobedila Napredak i stekla realne šanse da se nađe među osam najboljih timova posle 30. kola.

0

Čempionšip: Lids izgubio derbi i drugo mjesto!

Šefild Junajted slavio na Elandu! Norič? On je već premijerligaš. . .  Deluje da Kanarince niko ne može da zaustavi u prodru ka eliti.

0

FA Kup: Ništa od polufinala za Luku i Palas!

Votford izvukao džokera! Gosti igrali bez najboljeg igrača.  Hodžson opet nije "prebacio" četvrtfinale FA Kupa.  Iskusni trener ni ove sezone neće osvojiti prestižni trofej.

0

Cvajta: Kakav šok u Hamburgu!

Posle 2:0 najgori gost lige odneo sva tri boda! Keln ima šansu da se osami na vrhu.

0

Prva liga RS: Remi Semberaca, po mjeri Borca!

Sloga iz Gornjeg Crnjelova je u Gradišci remizirala sa Kozarom i tako Borcu dala priliku da sa pobjedom protiv Slobode stekne pet bodova prednosti. Do velike pobjede u Banjaluci je došao Željezničar protiv Rudara iz Prijedora.  Borac ima "meč-loptu" za titulu! Ubjedljivom pobjedom nad Slobodom iz Mrkonjić Grada (4:0), crveno-plavi su kreirali "meč-loptu" da eventualnim trijumfom protiv Sloge u sljedećem kolu pobjegnu na "plus osam" bodova i praktično riješe pitanje šampiona.

2

Bitka u Primeri: I Alaves hoće u Ligu šampiona!

"Upisali" smo Barselonu, Atletiko Madrid i Real Madrid kao sigurne učesnike Lige šampiona iz Španije, a za četvrto mesto boriće se još najmanje četiri ekipe.  Kaljeri – Guideti je taj tandem! Alaves može u Ligu šampiona, Ueska se pozdravlja sa Primerom.  Velika pobeda za tim iz Vitorije!

0

PSŽ više ne vjeruje Bufonu, penzija već sada?

Sve je izvesnije da Điđi Bufon neće dobiti novi ugovor u Parizu. . .

0

Priča godine u Italiji: "Balkanski klan" preuzeo Inter!

"La Repubblica" je dobila neverovatne informacije od "neimenovanog fudbalera nerazura", koji je ispričao "masne" priče iz svlačionice podeljene na tri klana: italijanski, južnoamerički i slovenski.

0

Otkriven detaljan plan priprema "Zmajeva"...

0

RUS: Despotović ga dao poslije tri mjeseca!

Slavlje Orenburga nad moskovskim Dinamom.  Spas iz Brazila: CSKA ga nekako umuvao, sad je pritisak na Zenitu.  Armejci jedva savladali Ural u gostima pogotkom desnog beka Fernandesa.

0

Kakav preokret: Monći se vraća u Sevilju!

„Odjavio“ Arsenal i 2. 500. 000 funti godišnje plate! Ponovo na mestu uspeha. . .

0

Nejmarov tata zvao Real Madrid i Barselonu!

Dajte nam ponudu, hoćemo transfer! Brazilac bi opoet da menja klub.

0

Pato je slobodan igrač!

Brazilac oprostio dugove i rastao se sa Kinezima. . .

0

Evo tebi crveni karton, pa smisli šta ćeš! Efekat Čolo Simeone ili CR7 u Hrvatskoj. . .

0

Fulam odredio cijenu za Mitrovića!

Totenhem će morati da odreši kesu. . .

0

Barsin dres koji je ustalasao strasti u Španiji!

U Madridu ne gledaju blagonaklono na odluku uprave katalonskog kluba. . .

0

Lako je Klopu kad je potrošio 500.000.000 evra!

„Fudbalerima top klase je veći izazov da se opredele za prelazak u Premijer ligu, nego u Bundesligu“, kaže trener Bajerna.

0

Spaleti je gotov, Inter ima tri opcije za klupu!

Rat u svlačionici i kancelarijama! Derbi dolazi u teškom trenutku. . .

0

Krstajić: Kakve slatke muke, imam gorke muke!

Mora Bogosavac da igra protiv Nemačke. . .  "Talentovan je momak, mladi reprezentativac, ali prvobitni plan bio je da postepeno dobija šansu", žali se selektor na brojne povrede.