Дневник 2: Како је власт Српске упропастила "Нову Љубију"?

У “Дневнику 2” БН ТВ вечерас гледајте:

Република Српска 24.06.2026 | 18:09
Дневник 2: Како је власт Српске упропастила "Нову Љубију"?

- Трамп продужио ванредно стање на Западном Балкану: остаје могућност увођења санкција појединцима.

- Како је власт Српске упропастила "Нову Љубију" уз помоћ својих тајкуна?

- Дијализни пацијенти у Српској траже оставке надлежних због нередовног снабдијевања неопходним лијековима.

- Жетва пшенице почиње, откупна цијена непозната.

- Источно Ново Сарајево: СНСД-ова власт није у стању да угради клима уређаје у вртић за дјецу.

- Мостар: Избио нови пожар на депонији, сумња се да је подметнут.

- Врели талас захватио запад Европе: Десетине жртава у Француској.

- Мундијал: БиХ вечерас против Катара за пласман у шеснаестину финала.

Опширније о овим и осталим темама у “Дневнику 2” од 19:30 часова.


 

(БН) 

Коментари / 0

Оставите коментар