Живинице: Ухапшен предсједавајући Градског вијећа

Председавајуци Градског већа Живинице Наил Јусић ухапшен је данас након претреса више локација, а по налогу Тужилаштва Тузланског кантона, уз наредбу Општинског суда у Живиницама.

Босна и Херцеговина 07.05.2026 | 14:03
Живинице: Ухапшен предсједавајући Градског вијећа

Претреси су обављени у његовој породичној кући, викендици и помоћним објектима у Живиницама, у канцеларијама у Градском већу и Дому здравља у Живиницама - коју Јусић користи као помоћник директора за сестринство, као и претреси два аутомобила које користи.

Приликом претреса су пронађени и одузети одређени предмети за које се сумња да су коришћени приликом чињења кривичних дела.

Јусић је осумњичен да је као председавајући Градског већа Живинице починио два кривична дела - злоупотреба положаја и овлашћења у стицају са примањем награде или другог облика користи за трговину утицајем.

Јусић је кадар СДА, а у жижу интересовања је дошао када је именовао сина у Управни одбор тома здравља у Живиницама.

(Тањуг) Фото: БН

Коментари / 3

Оставите коментар
Name

Семберац

07.05.2026 14:20

Његова фаца говори да је лопуза!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Гру

07.05.2026 14:23

Код нас у Српској нема тога.

ОДГОВОРИТЕ
Name

дади

07.05.2026 14:39

Досла маца на вратанца и Наилу

ОДГОВОРИТЕ