Vlada u funkciji jednog čovjeka i jedne familije
Vlada Republike Srpske je protočni bojler za ispunjavanje želja jednom čovjeku i jednoj familiji.
Republika Srpska 21.06.2026 | 15:30Ovo je na "iks" nalogu objavio šef poslaničkog kluba SDS u NSRS Ognjen Bodiroga.
"Na Dugoj Njivi na Trebavi obilježavaju se 34 godine od proboja koridora. Ali i ova manifestacija je pretvorena u politički skup SNSD-a jer se Dodik ponovo pojavio za zvaničnom govornicom i govorio kao da je zvaničnik Republike Srpske", naglasio je Bodiroga i dodao da "zloupotrebama jednog čovjeka tu nije kraj"!
"U Doboju danas je potpisan ugovor o zapošljavanju djece poginulih boraca, i opet je Vlada Republike Srpske kao podanik čovjeka koji je priznao genocid u Srebrenici, podijelio i raselio narod iz Republike Srpske, podredila ovaj događaj jednom čovjeku i pretvorila u politički skup SNSD-a. Lažne patriote nemaju ni obraza ni časti, ponašaju se kao čopor gramzivih ljudi kojima ništa nije sveto, siguran sam da istorija nije zabilježila ovakav mentalni sklop ljudi koji godinama vlada i pustoši Republiku Srpsku", zaključio je Bodiroga.
Влада Републике Српске је проточни бојлер за испуњавање жеља једном човјеку и једној фамилији.
— Огњен Бодирога (@BodirogaOgnjen) June 21, 2026
На Дугој Њиви на Требави обиљежавају се 34 године од пробоја коридора.
Али и ова манифестација је претворена у политички скуп СНСД-а јер се Додик поново појавио за званичном говорницом… pic.twitter.com/fpgRHpZgqv
(BN)

Komentari / 34
Ostavite komentarTito
21.06.2026 15:56Dok sam ja bio bilo je drugacije ,sad kad je Dodik vas vladar sad robujte i gladujte jer sve sto sam ja sagradio i izgradio ovaj malvaz je unistio i opljacjao i jos vas zaduzio,,sram vas bilo.
ODGOVORITEХаха
21.06.2026 18:56Tito ne seri još mi vraćamo i tvoje kredite a prdeknuo si daleke 80-te prošlog vijeka.
Ja
21.06.2026 18:59To Tito svaka cast ,,da nije bilo tebe i Dodika mi bi bili jaci od Swicarske ali kakav smo narod nismo nista bolje ni zasluzili..
Slobodan
21.06.2026 19:07Valjda iili imam neku zaslugu još me Srbi isporučise u Hag a moj Marko?
Ђуро
21.06.2026 21:11Г. Броз, што уклони кума и оптужи срамно на правди Бога, свега ти? Јел само зато што си се рјешавао српских кадрова који су наивно вјеровали у Југославију да би ти инсталирао хрвате, словенце и издајнике Србе како би припремио терен за НДХ2? Или је нешто друго, још горе?
Upropastio nas
21.06.2026 21:34Bijedni Minic, zna li ista drugo raditi nego nas zaduzivati. Kako ga nije sramota. I baba bi tako vladala.
Re Haha
21.06.2026 21:55I dan danas većina još stanuje u Titovim stanovima, djeca idu u Titove škole, liječimo se u njegovim bolnicama. Titove fabrike smo uništili, dali u bescijenje. Pa ti uporedi sa ovim danas.
Uzas
21.06.2026 16:03Sram te bilj Minicu.
ODGOVORITEтачно Огњене,
21.06.2026 16:19историја није нити ће забиљежити овакве лажове,уништитеље РС,а они који слиједе и гласају за додика стидиће се убрзо својих поступака.
ODGOVORITEVhat
21.06.2026 16:21Nisam ni sanjao da ćemo Viškovića praviti od blata, ali pored ovog Minić izgleda da hoćemo. Iritantna, nadobudna, samo što nas ne šamara, a juče je došao na tu funkciju. Višković jeste bio pajser, ali je za ovog bio beba.
ODGOVORITEEjjj
21.06.2026 19:01Pa Viskovic je bio plasljiv covjek a Savo vepar se ne boji nikoga,,ali bilo kad dodje do bilo kakvi sukoba na ovim prostorima bice,svasta bice,mozda unici da upamte.
Alo
21.06.2026 16:25Pa i opozicija treba sebe staviti da drze neki.govor. Da opixicija nesto radi odavno bi mu prdkinuli obezbedjenje polivije. Ko je on i da se cuva? Osudjen! Donedite ili idute u bakince i ratjerajte.
ODGOVORITESl
21.06.2026 16:35Svemu dodje kraj pa i ovome zlu danasnjice.samo lagano
ODGOVORITEDževad
21.06.2026 16:41Jadna majko a i njima porodici nije lako baja je zakuvao da se praunuče neće oprat
ODGOVORITEDDK
21.06.2026 16:43Ljudi manite se vise zaposljavanja djece palih boraca.Rat je stao prije 30 godina.a na red za zaposljavanje dosla su unucad palih boraca.Nazalost mnoga cestita i pismena djeca palih boraca nisu nasla svoje mjesto u nasoj republici pa su spremili svoje stvari.svoje porodice. kupili karte u jednim pravcu i otisli u bijeli svijet bez povratka.Nazalost Vlada i politicari ih se sjete svake dvije godine.u predizbornoj kampanji.tuzno i zalosno.
ODGOVORITEMile
21.06.2026 16:46Grbavi nije kriv,kriv je narod koji bira vlastitog mrzitelja i uništitelja!!!!!!!
ODGOVORITEIdealno
21.06.2026 16:58Nedelja neradni dan. Okupila se bagra iz nazovi vlade pojacana sa dezertercinom i slikaju se i promivisu, kako su zaposlili petero djece iz porodica palih boraca...trideset godina posle rata. Ti isti koji nisu dozvoljavali da se takva kategorija zaposljava, sada se prsi kako ce to uraditi i to ocas posla, kako rece Minic! I mi se pitamo sto nas udara ovaj toplotni talas...
ODGOVORITEХаха
21.06.2026 17:19Ako je tako onda je baš bezobrazan što se nije zahvalio i opoziciji jer tu bijahu i tvoj Blanuša, i Jelena i Draško. Znači sds, PSS i nf su podržali toga jednog čovjeka i njegovu porodicu da i dalje drmaju R Srpskom. Kmečiš uprazno sve dok je njegov SNSD na vlasti a tvoj sds ne znate ni gde ste
ODGOVORITEbras
21.06.2026 17:42A što idete na skupove koje organizuje ,,Vlada". Objavite da na takve skupove nećete ići jer ste igrokaz i oni koji žele će to razumjeti. Oni koji ne žele svakako smatraju da niste ni potrebni. I je li Draško napustio skup.
ODGOVORITESimo
21.06.2026 17:47Što ga niste otjerali sa govornice nego otišli vi dabogda izgubili izbore p...e jedne
ODGOVORITERe
21.06.2026 21:36Nije njihovo da ga tjeraju nego narod treba da ga otjera
NASINAS
21.06.2026 18:24Svi redom ce ici na dugogodisnje robije, stoka je to.
ODGOVORITEZa Nasinas
21.06.2026 18:48A ko ce to ici na robiju i ko ce ih presudit ,to je samo tvoja pusta zelja pogledaj sudjenje Zelkovicu i jos nekima nista od tog a sam primjer presuda bivsem predsjedniku a sta bi od toga on i dalje na celu .
KERDERTER
21.06.2026 19:20Idu izbori pa pamet u glavu, glas prodaju samo smradovi i stoka potkupljiva.
Ре
21.06.2026 18:27Samo počele vrućine i odma raspad el, energetskog sistema.
ODGOVORITEĐuro
21.06.2026 18:45TITO vrati se sve ti opraŠTAMO mAKAR NIC NIŠTA NA SEBE UPISIVO NITI SI POKROO MILIJARD NA SVOJ RAČUNImali smo stanogradnj stanove za radnike ponminimalnim kirijama borci dobar borački stanove jilečenjaa i banje žaba dobre penzije Ovaj sve pokrade za sebe i svoju porodicu
ODGOVORITEVELIKI AMER I VELIKA SRBENDA
21.06.2026 19:14Sve mu ide na ruku,pokrao pola Rwpublike,ogromni novac se vrti kao na ruletu, oko 80 firmi ima što se zna,ovdje preko drugih tipova,po svijetu na cijelu porodicu od Slovenije, Austrije, Rusije...i Bog zna gdje još,uz to došao sličan mentalni sklop u najbogatiju zemlju svijeta,Tramp koji samo vjeruje u bogatstvo,nije bitno da li će posle njega ostati pustos ili ne, i ovaj je već uništio RS,još samo da Tramp uništava sve što je ostalo pod zemljom i ostaje tužna slika jednog naroda ili bolje rečeno tri netoda u BiH!INajveca pustoš koja je zabilježena u istoriji svijeta!!To je fakat tako!
ODGOVORITERealno
21.06.2026 19:58Ološ koji glasa za sektu i smrada kriminalnog grbavog su saučesnici uništenja RS i kradje narodne...po narodnoj,svaki svoga da priupita komšiju glasača sekte...mamu im hebem
ODGOVORITEHahaha
21.06.2026 20:07Isti si ti ognjene kao i snsd..govno govno
ODGOVORITESl
21.06.2026 20:17Zona se kako ce zavrsiti karijeru dugo godina lepog zatvora ili bezanija nema im druge.
ODGOVORITEIsto
21.06.2026 21:37Despot!Sve institucije su forme radi.Sve se njega pita.Govorio u Posavini,a gdje je on bio kad se koridor probijao.Oslovljavaju ga kao predsjednika,više neće da ide u lautomobilu,nego helikopter, ispade da je kupljen za njega.On kaže koliki će biti postotci za plate,penzije i druga davanja,a onda papagaji to ponove.E to se zove despot.
ODGOVORITEhehehe
21.06.2026 21:39Nije Mile kriv, mi smo govna.
ODGOVORITESrebrenica
21.06.2026 21:43Možete li vi boriti se protiv najveće lopuže u istoriji Srba a da usput ne vrijeđate druge narode i ne dirate u tuđe bolne rane!? Okanite se Srebrenice zarad dnevne politike!! Ne treba nama vaše priznanje da je u tom gradu bio genocid, mi za to imamo priznanje kompletnog civiliziranog svijeta.
ODGOVORITEBrut
21.06.2026 22:25Pa to Srbi vole, oni i ne znaju za drugačije. Šta zna truli zapad. Znaju samo za dobar standard, vladavinu prava, a to je nekako dosadno. Mi smo toliko fini da ne kažemo ukrao, već snašao se, dok na trulom zapadu odmah hapse. Polako, možemo li se dogovoriti, znaš li ti ko sam ja........Narod ima vlast kakvu zaslužuje, a mi zaslužujemo i goru od ove.
ODGOVORITE