Vlada u funkciji jednog čovjeka i jedne familije

Vlada Republike Srpske je protočni bojler za ispunjavanje želja jednom čovjeku i jednoj familiji.

Republika Srpska 21.06.2026 | 15:30
Vlada u funkciji jednog čovjeka i jedne familije

Ovo je  na "iks" nalogu objavio šef poslaničkog kluba SDS u NSRS Ognjen Bodiroga.

"Na Dugoj Njivi na Trebavi obilježavaju se 34 godine od proboja koridora. Ali i ova manifestacija je pretvorena u politički skup SNSD-a jer se Dodik ponovo pojavio za zvaničnom govornicom i govorio kao da je zvaničnik Republike Srpske", naglasio je Bodiroga i dodao da "zloupotrebama jednog čovjeka tu nije kraj"!

"U Doboju danas je potpisan ugovor o zapošljavanju djece poginulih boraca, i opet je Vlada Republike Srpske kao podanik čovjeka koji je priznao genocid u Srebrenici, podijelio i raselio narod iz Republike Srpske, podredila ovaj događaj jednom čovjeku i pretvorila u politički skup SNSD-a. Lažne patriote nemaju ni obraza ni časti, ponašaju se kao čopor gramzivih ljudi kojima ništa nije sveto, siguran sam da istorija nije zabilježila ovakav mentalni sklop ljudi koji godinama vlada i pustoši Republiku Srpsku", zaključio je Bodiroga.

 

(BN)

Komentari / 34

Ostavite komentar
Name

Tito

21.06.2026 15:56

Dok sam ja bio bilo je drugacije ,sad kad je Dodik vas vladar sad robujte i gladujte jer sve sto sam ja sagradio i izgradio ovaj malvaz je unistio i opljacjao i jos vas zaduzio,,sram vas bilo.

ODGOVORITE
Name

Хаха

21.06.2026 18:56

Tito ne seri još mi vraćamo i tvoje kredite a prdeknuo si daleke 80-te prošlog vijeka.

Name

Ja

21.06.2026 18:59

To Tito svaka cast ,,da nije bilo tebe i Dodika mi bi bili jaci od Swicarske ali kakav smo narod nismo nista bolje ni zasluzili..

Name

Slobodan

21.06.2026 19:07

Valjda iili imam neku zaslugu još me Srbi isporučise u Hag a moj Marko?

Name

Ђуро

21.06.2026 21:11

Г. Броз, што уклони кума и оптужи срамно на правди Бога, свега ти? Јел само зато што си се рјешавао српских кадрова који су наивно вјеровали у Југославију да би ти инсталирао хрвате, словенце и издајнике Србе како би припремио терен за НДХ2? Или је нешто друго, још горе?

Name

Upropastio nas

21.06.2026 21:34

Bijedni Minic, zna li ista drugo raditi nego nas zaduzivati. Kako ga nije sramota. I baba bi tako vladala.

Name

Re Haha

21.06.2026 21:55

I dan danas većina još stanuje u Titovim stanovima, djeca idu u Titove škole, liječimo se u njegovim bolnicama. Titove fabrike smo uništili, dali u bescijenje. Pa ti uporedi sa ovim danas.

Name

Uzas

21.06.2026 16:03

Sram te bilj Minicu.

ODGOVORITE
Name

тачно Огњене,

21.06.2026 16:19

историја није нити ће забиљежити овакве лажове,уништитеље РС,а они који слиједе и гласају за додика стидиће се убрзо својих поступака.

ODGOVORITE
Name

Vhat

21.06.2026 16:21

Nisam ni sanjao da ćemo Viškovića praviti od blata, ali pored ovog Minić izgleda da hoćemo. Iritantna, nadobudna, samo što nas ne šamara, a juče je došao na tu funkciju. Višković jeste bio pajser, ali je za ovog bio beba.

ODGOVORITE
Name

Ejjj

21.06.2026 19:01

Pa Viskovic je bio plasljiv covjek a Savo vepar se ne boji nikoga,,ali bilo kad dodje do bilo kakvi sukoba na ovim prostorima bice,svasta bice,mozda unici da upamte.

Name

Alo

21.06.2026 16:25

Pa i opozicija treba sebe staviti da drze neki.govor. Da opixicija nesto radi odavno bi mu prdkinuli obezbedjenje polivije. Ko je on i da se cuva? Osudjen! Donedite ili idute u bakince i ratjerajte.

ODGOVORITE
Name

Sl

21.06.2026 16:35

Svemu dodje kraj pa i ovome zlu danasnjice.samo lagano

ODGOVORITE
Name

Dževad

21.06.2026 16:41

Jadna majko a i njima porodici nije lako baja je zakuvao da se praunuče neće oprat

ODGOVORITE
Name

DDK

21.06.2026 16:43

Ljudi manite se vise zaposljavanja djece palih boraca.Rat je stao prije 30 godina.a na red za zaposljavanje dosla su unucad palih boraca.Nazalost mnoga cestita i pismena djeca palih boraca nisu nasla svoje mjesto u nasoj republici pa su spremili svoje stvari.svoje porodice. kupili karte u jednim pravcu i otisli u bijeli svijet bez povratka.Nazalost Vlada i politicari ih se sjete svake dvije godine.u predizbornoj kampanji.tuzno i zalosno.

ODGOVORITE
Name

Mile

21.06.2026 16:46

Grbavi nije kriv,kriv je narod koji bira vlastitog mrzitelja i uništitelja!!!!!!!

ODGOVORITE
Name

Idealno

21.06.2026 16:58

Nedelja neradni dan. Okupila se bagra iz nazovi vlade pojacana sa dezertercinom i slikaju se i promivisu, kako su zaposlili petero djece iz porodica palih boraca...trideset godina posle rata. Ti isti koji nisu dozvoljavali da se takva kategorija zaposljava, sada se prsi kako ce to uraditi i to ocas posla, kako rece Minic! I mi se pitamo sto nas udara ovaj toplotni talas...

ODGOVORITE
Name

Хаха

21.06.2026 17:19

Ako je tako onda je baš bezobrazan što se nije zahvalio i opoziciji jer tu bijahu i tvoj Blanuša, i Jelena i Draško. Znači sds, PSS i nf su podržali toga jednog čovjeka i njegovu porodicu da i dalje drmaju R Srpskom. Kmečiš uprazno sve dok je njegov SNSD na vlasti a tvoj sds ne znate ni gde ste

ODGOVORITE
Name

bras

21.06.2026 17:42

A što idete na skupove koje organizuje ,,Vlada". Objavite da na takve skupove nećete ići jer ste igrokaz i oni koji žele će to razumjeti. Oni koji ne žele svakako smatraju da niste ni potrebni. I je li Draško napustio skup.

ODGOVORITE
Name

Simo

21.06.2026 17:47

Što ga niste otjerali sa govornice nego otišli vi dabogda izgubili izbore p...e jedne

ODGOVORITE
Name

Re

21.06.2026 21:36

Nije njihovo da ga tjeraju nego narod treba da ga otjera

Name

NASINAS

21.06.2026 18:24

Svi redom ce ici na dugogodisnje robije, stoka je to.

ODGOVORITE
Name

Za Nasinas

21.06.2026 18:48

A ko ce to ici na robiju i ko ce ih presudit ,to je samo tvoja pusta zelja pogledaj sudjenje Zelkovicu i jos nekima nista od tog a sam primjer presuda bivsem predsjedniku a sta bi od toga on i dalje na celu .

Name

KERDERTER

21.06.2026 19:20

Idu izbori pa pamet u glavu, glas prodaju samo smradovi i stoka potkupljiva.

Name

Ре

21.06.2026 18:27

Samo počele vrućine i odma raspad el, energetskog sistema.

ODGOVORITE
Name

Đuro

21.06.2026 18:45

TITO vrati se sve ti opraŠTAMO mAKAR NIC NIŠTA NA SEBE UPISIVO NITI SI POKROO MILIJARD NA SVOJ RAČUNImali smo stanogradnj stanove za radnike ponminimalnim kirijama borci dobar borački stanove jilečenjaa i banje žaba dobre penzije Ovaj sve pokrade za sebe i svoju porodicu

ODGOVORITE
Name

VELIKI AMER I VELIKA SRBENDA

21.06.2026 19:14

Sve mu ide na ruku,pokrao pola Rwpublike,ogromni novac se vrti kao na ruletu, oko 80 firmi ima što se zna,ovdje preko drugih tipova,po svijetu na cijelu porodicu od Slovenije, Austrije, Rusije...i Bog zna gdje još,uz to došao sličan mentalni sklop u najbogatiju zemlju svijeta,Tramp koji samo vjeruje u bogatstvo,nije bitno da li će posle njega ostati pustos ili ne, i ovaj je već uništio RS,još samo da Tramp uništava sve što je ostalo pod zemljom i ostaje tužna slika jednog naroda ili bolje rečeno tri netoda u BiH!INajveca pustoš koja je zabilježena u istoriji svijeta!!To je fakat tako!

ODGOVORITE
Name

Realno

21.06.2026 19:58

Ološ koji glasa za sektu i smrada kriminalnog grbavog su saučesnici uništenja RS i kradje narodne...po narodnoj,svaki svoga da priupita komšiju glasača sekte...mamu im hebem

ODGOVORITE
Name

Hahaha

21.06.2026 20:07

Isti si ti ognjene kao i snsd..govno govno

ODGOVORITE
Name

Sl

21.06.2026 20:17

Zona se kako ce zavrsiti karijeru dugo godina lepog zatvora ili bezanija nema im druge.

ODGOVORITE
Name

Isto

21.06.2026 21:37

Despot!Sve institucije su forme radi.Sve se njega pita.Govorio u Posavini,a gdje je on bio kad se koridor probijao.Oslovljavaju ga kao predsjednika,više neće da ide u lautomobilu,nego helikopter, ispade da je kupljen za njega.On kaže koliki će biti postotci za plate,penzije i druga davanja,a onda papagaji to ponove.E to se zove despot.

ODGOVORITE
Name

hehehe

21.06.2026 21:39

Nije Mile kriv, mi smo govna.

ODGOVORITE
Name

Srebrenica

21.06.2026 21:43

Možete li vi boriti se protiv najveće lopuže u istoriji Srba a da usput ne vrijeđate druge narode i ne dirate u tuđe bolne rane!? Okanite se Srebrenice zarad dnevne politike!! Ne treba nama vaše priznanje da je u tom gradu bio genocid, mi za to imamo priznanje kompletnog civiliziranog svijeta.

ODGOVORITE
Name

Brut

21.06.2026 22:25

Pa to Srbi vole, oni i ne znaju za drugačije. Šta zna truli zapad. Znaju samo za dobar standard, vladavinu prava, a to je nekako dosadno. Mi smo toliko fini da ne kažemo ukrao, već snašao se, dok na trulom zapadu odmah hapse. Polako, možemo li se dogovoriti, znaš li ti ko sam ja........Narod ima vlast kakvu zaslužuje, a mi zaslužujemo i goru od ove.

ODGOVORITE