SNSD se pokušava oprati od izdaje interesa Srpske

Neka smo i ovo doživjeli u politici, da se SNSD ‘ne slaže’ sa svojim prijedlogom izmjena Zakona o Sudu BiH. Pa zaista nevjerovatno, žele da ulože amandmane na svoj prijedlog?! Izjavio je ovo delegat PDP-a u Domu naroda PS BiH Nenad Vuković.

Republika Srpska 21.07.2026 | 14:29
SNSD se pokušava oprati od izdaje interesa Srpske

On je komentarišući da je SNSD pripremio amandmane na izmjene Zakona o Sudu BiH i VSTS-u BiH, rekao da je tragikomedija što delegat SNSD-a Sredoje Nović kaže da treba popraviti zakon koji je predložio Nikola Špirić.

"Teško je zdravoj logici i pameti prihvatiti ovaj pokušaj zavitlavanja koji je na sceni.

"Jasno je da se SNSD pokušava oprati od izdaje interesa Republike Srpske jer su predložili da se Apelaciono odjeljenje suda BiH locira u FBiH, u Sarajevu. Sramotno je to što radi SNSD, pa kada ih uhvatimo u političkim lažima i licemjerstvu onda se pokušavaju opravdati javnosti misleći da narod ne razumije o čemu se radi. Za ovu priliku je narod osmislio sjajnu izreku “da nije majka sina klela što se kockao, nego što se ‘vadio’”, kaže Vuković i dodaje:

"Naš prijedlog je jasan i nedvosmislen, objelodanjen je u Predstavničkom domu PSBiH od strane naših kolega iz PDP, SDS i Liste za pravdu i red, a to je da sjedište Apelacionog odjeljenja Suda BiH treba mora da bude u Istočnom Sarajevu - opština Pale. Sve ostalo je igra i politička prljavština SNSD-a - jasan je Vuković.

(BN) Foto: PSS 

Komentari / 6

Ostavite komentar
Name

додика,жељку

21.07.2026 15:05

и све из снсд и коалиције њихове,нема те ријеке ни језера ни мора,ни свих вода свијета да оперу њихове преваре,издаје,уништавање,пљачкање,малтретирање неистомишљеника.Очима их више не могу гледати,само да им буде крај на овим изборима у октобру 2026год.Две издадоше и уништипе,а све се продају као патриоте.они су патриоти само за своје бисаге.

ODGOVORITE
Name

Šumska republika

21.07.2026 15:07

Na Palama nego šta. Samo na Palama ili nigdje drugo.

ODGOVORITE
Name

Prijedorčanin M.

21.07.2026 15:38

Vukoviću,nije ni čudno,to su stare i dementne osobe,oni sada nose pelene kad su bili bebe,još malo pa 90 godina,imaju dječiju pamet...

Name

Narod

21.07.2026 16:02

FARMALEND!!!!!!

ODGOVORITE
Name

nemaju oni

21.07.2026 16:05

pojma više kud udaraju i šta rade,strah od izbora je vidljiv iz helikoptera kojim se vožu svako malo dok lažno grle ovaj narod i pišaju po njemu...oktobar je blizu vlast osjeća krizu

ODGOVORITE
Name

Kole

21.07.2026 16:35

PALJANIIII, JEDMOM STE SRCEM BRANILI I ODBRANILI RS OD SDA I NJENIH FALANGI,ODBRANITE JE I SADA OD SNSD,KOALICIONOG PARTNERA ,TOG ISTOG,SDA I NJIHOVIH FALANGI. DJOKICA, STEVANDICA,NESICA, PETROVICA, CVIJANOVICKE, RADMANOVICA I OSTALE BAGRE.

ODGOVORITE