Stravična nesreća kod Bijeljine, pijani vozač sletio s puta
Na magistralnom putu Bijeljina - Zvornik u mjestu Janja, jutros oko 03.20 dogodila se saobraćajna nesreća sa tjelesnim povredama.
Republika Srpska 27.12.2025 | 11:10
Do nesreće je došlo usljed slijetanja sa kolovoza automobila marke BMW kojim je upravljao B.P. sa područja Zvornika, a sa kim se na mjestu suvozača nalazila osoba M.N. sa područja Zvornika, potvrđeno je u PU Bijeljina.
Dodaju da je B.P. zadobio lake tjelesne povrede, dok je osoba M.N. zadobila teške tjelesne povrede.
-Policijski službenici uhapsili su B.P. jer je izvršenim ispitivanjem na prisustvo alkohola u organizmu, kod istog utvrđeno prisustvo alkohola od 1,59 promila – rekli su za InfoBijeljina u policiji.
Dodaju da je o svemu obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini, a uviđaj lica mjesta su izvršili policijski službenici Policijske stranice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina.
(Info BIjeljina)

Komentari / 5
Ostavite komentarPendrekolog
27.12.2025 11:22Djubre pijano.
ODGOVORITESoko
27.12.2025 12:26Jesu li Slo tablice?
ODGOVORITEIskreno
27.12.2025 14:12Hizno mijenjati zakone u saobraćaju za ovake idiotske glave. Osuditi ih za ubistvo sa predumišljajem. Pa stvarno je više dosta ove bagre, koja svjesno ubija nedužne.
ODGOVORITEDg
27.12.2025 17:58Kriva je država sto se ovo dešava, sve malo pa saobracajka, treba mijenjati zakon stati ovom ludilu. Docepaju se auta jakih i ko im dolazi u susret izazivaju saobracajku sa teškim posledicama
ODGOVORITEDg dodaj
28.12.2025 00:22100 Konja jak motor A magarac za upravljačem, i to je nesreća,