Titovi pioniri se bore za srpski nacionalni interes?!
Delegat PDP-a u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH Nenad Vuković oštro je reagovao na pokretanje vitalnog nacionalnog interesa, poručivši da je „sramota“ što su ga, kako tvrdi, pokrenuli upravo delegati iz reda srpskog naroda, nazvavši ih "Titovim pionirima".
Bosna i Hercegovina 20.11.2025 | 21:44
Vuković je istakao da je situacija apsurdna.
“Apsurdno je da smo mi dočekali kao Srbi, Republika Srpska, da vitalni nacionalni interes u Domu naroda povlače trojica komunista: Sredoje Nović, Nikola Špirić, Titovi pioniri. Oni povlače srpski nacionalni interes za Nenada Vukovića. Pioniri Titovi. I Radovan Kovačević član SDP-a, nasljednika Komunističke partije, za vrijeme Lagumdžije”.
"Njih trojica nasljednika komunističke priče, oni će da potegnu vitalni nacionalni interes da jedan Srbin zamijeni drugog Srbina. Sramota! Neka ih je stid što su ovo uradili”, dodao je Vuković.
On je poručio da očekuje da će se proces ipak privesti kraju i da će delegati istrajati u svom mandatu i obavezama.
(BN)

Komentari / 7
Ostavite komentarHamid
20.11.2025 22:12Sredoje Nović skoro 79 godina ljudi.Njega,Nikolu Špirića (69 godina) i Šefika Džaferovića (68 godina) koji je duže na funkcijama od Nikole Špirića (Džaferović je od 1996. u Parlamentu a Špirić od 1998.) će pokopno preduzeće iznositi iz Parlamenta
ODGOVORITEНикола
20.11.2025 23:01Ужас.
!!!
21.11.2025 00:23U parlament ulaze, iz parlamenta ih iznose!!!
Boki
20.11.2025 22:18Nažalost ti nekadašnji Titovi pioniri su se pretvorili u lopove i fašiste prema svom narodu.
ODGOVORITEMiroslav S.
20.11.2025 23:38Kako lako pruzatu prste komunisti jedni na druge, peru se od svoje proslosti. Samo reformisani komunisti da vas pitam, kad mislite poceti vracati imovinu njihovim vlasnicima, koje je oteo Broz i njegovi komunisti.Broza gada nema od 1981, a njegovi naslednici istina reformisani, krcme nasu imovinu, ni ne spominju mogucu restituciju. Menjali su se na vlasti u Srpskoj desni, levi, sredina, ocito svi reformisani komunisti, i niko da pozeli ispraviti Brozovu otimacinu. Cas izuzetcima, pokusala je prof.dr.sci Biljana Plavsic, i to samo ona. Tako molim vas suzdrzite se upiranja prsta u komuniste, kad ste svi malo reformisni, ali mislenost vam je Brozova.
ODGOVORITEGeneracija 70-to
21.11.2025 00:46Stvar je u tome sto malo ko je rođen između 1945 i 1980 godine nije bio Titov pionir! To je bilo drugo vrijeme! Nevidim ni da nam je to nase srpstvo i cetništvo donijelo ista dobrog.
ODGOVORITERE
21.11.2025 06:12Nemoj tako, ovima što upiru prst u Tita je bolje nego ikad! Prije rata premijer BiH smjenjen jer je preko veze dobio KREDIT za vikendicu u Neumu ahahaha Danas pokrafu za bile i jahte pa nikom ništa, ali sve je to u "nacionalnom interesu"