Lijepe vijesti iz porodilišta, rođeno 46 beba u Srpskoj
U Republici Srpskoj u protekla 24 rođeno je 46 beba, od kojih 27 djevojčica i 19 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
Republika Srpska 27.09.2025 | 08:39
U Banjaluci je rođeno 16 beba, u Bijeljini osam, Doboju sedam, Gradišci pet, Prijedoru tri, Istočnom Sarajevu, Zvorniku i Trebinju po dvije, a u Foča jedna beba.
Sedam djevojčica i devet dječaka rođeno je u Banjaluci, u Bijeljini šest djevojčica i dva dječaka, Doboju pet djevojčica i dva dječaka, Gradišci četiri djevojčice i jedan dječak, u Prijedoru dvije djevojčice i jedan dječak.
U Istočnom Srarajevu i Zvorniku rođeni su po jedna djevojčica i dječak, u Trebinju dva dječaka, a u Foči jedna djevojčica.
U porodilištu u Nevesinju nije bilo porođaja u protekla 24 časa.
(Srna) Foto: Tanjug

Komentari / 1
Ostavite komentarRS
27.09.2025 09:11Kada bi se rađalo dnevno 55+ imali bi šansu ali obično je to između 20-30 novorođenčadi što je jako malo.
ODGOVORITE