Policija pronašla ženu, nestalu prije 52 godine

- Britanska policija danas je saopštila da je pronašla ženu koja je nestala iz grada Koventri pre 52 godine.

Svijet 01.01.2025 | 16:04
Policija pronašla ženu, nestalu prije 52 godine

Šila Foks, koja je nestala iz Koventrija 1972. kada je imala 16 godina, bezbedna je i živi u drugom delu zemlje, saopštila je policija Vest Midlendsa.

Policija je u decembru objavila novi apel za pomoć u pronalaženju Foks i objavila njenu fotografiju iz vremena njenog nestanka na svojoj veb-stranici i društvenim mrežama.

U roku od nekoliko sati nakon objave, građani su kontaktirali policiju sa informacijama o Šili Foks, piše BBC.

''Svaka nestala osoba ima priču, a njihove porodice i prijatelji zaslužuju da znaju šta im se dogodilo i, nadamo se, da se ponovo spoje sa njima'', rekla je narednica Džena Šo, koja je učestvovala u istrazi slučaja.

Za sada nije poznato pod kojim okolnostima je Foks nestala 1972.

(Tanjug) Foto: Profimedia 

Komentari / 3

Ostavite komentar
Name

Ko zna razlog

01.01.2025 17:08

U Britaniji se svako malo dešavaju najperverznije stvari od kojih se čovjeku ledi krv u žilama...

ODGOVORITE
Name

Odgovor

01.01.2025 17:42

Pametnije im je da gledaju svoja posla! Odrasla je osoba, da se htjela javiti, javila bi se do sada!

ODGOVORITE
Name

Mujo

02.01.2025 07:58

Procitajte tekst. U vreme nestanka imala je 16 godina.