CG: Medvjed napao lovca i naneo mu teške povrede

- Medved u Pivi danas je napao lovca M. G. (45) i naneo mu teške povrede, nakon čega je lovcu ukazana prva pomoć.

Region 24.11.2024 | 18:06
CG: Medvjed napao lovca i naneo mu teške povrede

Kako "Vijesti" prenose komandir Službe zaštite i spasavanja iz Pluža Mirko Cicmil rekao je da je na lice mesta odmah stigla njihova služba i plužinska Hitna pomoć koja je ukazala lekarsku pomoć povređenom lovcu.

"Danas je lovni dan. Čim nam je javljeno šta se dogodilo, odmah je na lice mesta stigla Služba zaštite i spasavanja i plužinska Hitna služba. Ukazana mu je prva pomoć i u toku je evakuacija. Svakog trenutka očekujemo da sleti helikopter i da ga preveze u Klinički centar Crne Gore", kazao je Cicmil za "Vijesti".

(Tanjug) Foto: Profimedia/Ilustracija 

Komentari / 13

Ostavite komentar
Name

Daca

24.11.2024 18:20

Kao da je mene pitao. Lovci su idioti pu i kompleksa,koji ne mogu drugacije doći do izražaja. Vjerovat o imyku male pimpeke, pa ih nadoknađuju velicinom puske. Ubijaju zivotinje bez razloga i kace slike po mrežama. Ama, nijedan normalan covjek ne može biti lovac.

ODGOVORITE
Name

Za dacu

25.11.2024 16:46

Lovac sam,lov je takav da nosi jako velike rizike,izmedju ostalog i da imas blizak susret sa zvijerima kao sto je medvjed i slično,medjutim mi kao lovci neidemo po sumama i ubijamo sve sto gmize hoda pliva i leti,To samo moze misliti covjek koji nije dovoljno obrazovan,ja sam lovac,pored toga sam sportista,otac dvoje djece i privatnik,domacin ne mrzim nikoga i trudim se da nikoga od mene glava nezaboli,e sad Daco u ime svih lovaca u rs i BiH meni je dužnost da te pozovem da nam svima izmjeris pimpeke ako si tako sigurna da su nam mali pa zato sto su mali mi se kupamo u krvi nedužnih zivuljki....m'rs

Name

Za Za dacu

27.11.2024 13:21

Ma šta kažeš veliki rizik. Pa najveći je rizik zbog toga da se ne poubijate između sebe, a ako si mislio na rizik od divljih životinja da ti kažem da sam ja planinar i često sam po šumama i planinama i ne osjećam niti sam doživio nikakav rizik od životinja, a hodam bez puške.

Name

Eto Vidiš

24.11.2024 18:44

Sram da bude Medvjeda, u mjesto da je pustio lovca da ga upuca , on unakazio lovca, e medo medo, nemere se tako u evropu .

ODGOVORITE
Name

CG

25.11.2024 15:41

Medo terorist..

Name

Бошман

24.11.2024 18:47

Које су ово животиње, мислим на ловце

ODGOVORITE
Name

Nenad-Nostradamus

24.11.2024 18:55

Cudno neko vrijeme doslo sada medvjedi love lovce.

ODGOVORITE
Name

Blažo

24.11.2024 19:58

Jedan je Blažo G Vitez, koji je golim rukama udavio medvjeda.

ODGOVORITE
Name

Re Blažo

25.11.2024 07:49

Jeste vitez pa ga žene svezale kad je obijao kuće po Kazancima.

Name

****

24.11.2024 20:56

Što je tražio to je i dobio, šta ima da uznemirava medvjede

ODGOVORITE
Name

Medo

24.11.2024 22:55

Lovac je prvi počeo

ODGOVORITE
Name

Stari Vuk

25.11.2024 08:59

Bravo medo, sto je trazio to je i dobio!

ODGOVORITE
Name

salomon

27.11.2024 09:48

Navijam za medzeda

ODGOVORITE